GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fast and Furious Crossroads

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Fast and Furious Crossroads
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

POPIS Fast and Furious Crossroads:

Fast and Furious Crossroads je akčná dobrodružná hra zasadená do sveta Fast and Furious. Pripravte sa na neuveriteľne rýchlu neutíchajúcu akciu s novou kapitolou legendárnej ságy Fast and Furious a prekazte plány nebezpečného medzinárodného zločineckého syndikátu. Hra Fast and Furious Crossroads prináša nepreberné množstvo adrenalínových kúskov a lúpeží, najrôznejšie vychytávky, exotické lokácie, bohatý vozový park a slávnych hrdinov známych z filmovej ságy a ponúkne tak úžasný zážitok priamo z centra akcie.

OBĽÚBENÉ AJ NOVÉ POSTAVY

Vstúpte do úlohy Dominica, Letty alebo Romana, alebo hrajte za niektorú z nových postáv, ktoré sa predstavia v hre. Užite si novú oficiálnu kapitolu vo svete Fast & Furious presne ako v legendárnych filmoch vrátane originálneho dabingu hlavných filmových postáv, o ktorý sa postarali herci Dom, Letty a Roman. Stretnite sa s novými postavami, ako je Vienna (dabing: Sonequa Martin-Green) alebo Cam (dabing: Asia Kate Dillon).

Fast & Furious Crossroads (PS4)

NÁLOŽ ÁUT, VYCHYTÁVOK A LOKÁCIÍ
Príbeh odohrávajúci sa na území viacerých štátov s akčnou hrateľnosťou plný prenasledovania, únikov, zneškodňovania nepriateľov a lúpeží. Prejdite sa v ikonických automobiloch schválených Dennisom McCarthym, oficiálnym automobilovým koordinátorom ságy Fast and Furious. Vydajte sa na vzrušujúce dobrodružstvo naprieč zemeguľou - od horúcich pieskov Maroka a pompéznosti Atén či Barcelony po neónom zaliate ulice New Orleans. Využívajte vychytávky známe z filmov a objavujte nové k zničeniu nepriateľa.

rychle a zběsile křižovatky

UNIKÁTNY MULTIPLAYER
Vytvorte si partiu so svojimi priateľmi, hrajte online a zažite ten pravý automobilový chaos. Hrajte online so svojou vlastnou partiou a vychutnajte si revolučnú tímovú akciu. Vylepšujte svoju úroveň a odomykajte nové vozidlá, úpravy, vylepšenia, auto fólie, predmety prispôsobenia a mnoho ďalšieho. Zaznamenávajte a porovnávajte svoju skúsenosť s hrou za využitia najrôznejších štatistík, históriou zápasov, dosiahnutých úspechov, získaných trofejí a viac so svojimi priateľmi vďaka vševidiacemu systému MOSAIC.

fast and furious

zdielaj na:

Video / Ukážka Fast and Furious Crossroads:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
DIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
52,99€
39,99€