GameExpres.sk
  Prihlásenie

FIFA 17 CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 FIFA 17 CZ
Kategória:šport
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 27,99
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS FIFA 17 CZ:

FIFA 17 po prvýkrát využíva nekompromisný výkon enginu Frostbite a prináša tak revolúciu do samotnej hrateľnosti a zážitku z hry. Tešiť sa môžete na inovácie v spôsobe myslenia a pohybu hráčov, alebo vo fyzickom kontakte s protivníkmi. To vám umožní účinný prechod do ofenzívy, čím si podmaníte každý okamih na ihrisku.

Čo je FIFA Ultimate Team (FUT)?
Ultimate Team je obrovská on-line komunita hráčov, ktorí si budujú a riadia vlastné futbalové tímy najlepších hráčov sveta a súťažia s nimi v hre FIFA. Pridajte sa k viac než 15 miliónom fanúšikom a prijmite výzvu v podobe vybudovania vlastných tímov zložených zo superhviezd svetového futbalu.

Čo je hráč na hosťovaní pre FIFA Ultimate Team?
Zajímalo vás niekedy, aké by to bolo, keby ste mali vo svojom tíme špičkového futbalistu? V režime FIFA Ultimate Team si budete môcť vyskúšať na obmedzený počet zápasov niektorých z najžiadanejších hráčov na svete.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka FIFA 17 CZ:

video na YouTube

Recenzie FIFA 17 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Frostbite engine a příběhový mód, to jsou hlavní lákadla letošního ročníku. Netvrdím, že je obojí bez chybiček, ale fandové série FIFA budou určitě spokojeni.
Recenzie na Gamesite »
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNioh 2 (PS4) + DLC
Nioh 2 (PS4) + DLC
54,99€
39,99€