GameExpres.sk
  Prihlásenie

Frantics

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Frantics
Kategória:casual party
Lokalizácia:české titulky a dabing
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

K hraniu je potrebný mobilný telefón či tablet s operačným systémom Android či iOS.
POPIS Frantics:

Vrhnite sa do pojašeného sveta, kde sa môže stať čokoľvek - Frantics je sada 15 bláznivých minihier až pre štyroch hráčov, v ktorých vás čaká všetko od frenetických bitiek v aréne až po strategické ťahové súťaže. Hra je v češtine. 

Frantics

TRIASŤ, KLEPAŤ, ŤAHAŤ A NAKLÁŇAŤ
V tejto hre s podporou PlayLink exkluzívne na PS4 je vašou úlohou získať viac "korún" ako vaši kamaráti. Bezdrôtové ovládače DUALSHOCK 4 pokojne odložte bokom - tu sa môžeš k víťazstvu dostať trasením, naklápaním, ťahaním a klepaním pomocou svojho obľúbeného chytrého zariadenia.

0419_sony

LÍŠKA MANIPULÁTORKA
Ale pozor ... manipulátorka líška hrou trochu zamáva. Hrá tu úlohu úplatkárstva, odovzdávania tajných správ a zadávania úloh jednotlivým hráčom. Pomocou mobilného zariadenia tak dostanete za úlohu sabotovať a neustále podrážať svojich rivalov. Tieto lišiacke vylomeniny môžu kedykoľvek zmeniť situáciu v hre, takže k víťazstvu budete musieť využiť všetku svoju prešibanosť.

0618_dopzdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

K hraniu je potrebný mobilný telefón či tablet s operačným systémom Android či iOS.
Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziť