GameExpres.sk
  Prihlásenie

Get Even

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Get Even
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 25,99
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Get Even:

Pripravte sa a preskúmajte surrealistický a nekonvenčný svet hry Get Even. Čo je skutočné? Neprepadnite domnienkam. Alebo radšej vôbec nemyslite. Jednoducho sa sústreďte a zhlboka dýchajte. Už ste tak blízko… a pán je už na ceste.

COLE BLACK JE MUŽOM OTÁZOK
Keď sa Cole Black prebudí v starom a opustenom sanatóriu, jeho jedinou spomienkou je pokus o útek dievčaťa s bombou pripútanou na jej hrudi. Všetko ostatné zostáva tajomstvom.

HĽADANIE ODPOVEDÍ
S prapodivnou technológiou prepojenou s jeho hlavou, je schopný čítať a prehrávať ľudské spomienky. Black cestuje do hĺbky svojej vlastnej mysle. Pri hľadaní pravdy musí preskúmať svoju pamäť a nájsť odpovede na dve jednoduché otázky. "Prečo som tam bol?" a "Kto je to dievča?".

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Get Even:

video na YouTube

Recenzie Get Even:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Velmi netradiční dílo s promyšleným příběhem, který je servírován ještě promyšlenější cestou. Filmovému vyznění přitakává i dynamické pojetí zvukových kulis, přičemž celkový zážitek kazí především nudné akční pasáže. Ty však lehce přetrpíte, protože Get Even nabízí jeden z těch příběhů, které vám nedají spát. Doslova.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť