GameExpres.sk
  Prihlásenie

Gran Turismo: Sport (Collectors Edition) + DLC Japan pack

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Gran Turismo: Sport (Collectors Edition)
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 78,99
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA :

Hra je kompatibilná s PlayStation VR
POPIS Gran Turismo: Sport (Collectors Edition):

Gran Turismo Sport vzniká v úzkej spolupráci s organizáciou FIA a kladie si za cieľ prepojiť virtuálne pretekanie s tým reálnym. V GT Sport sa tak objavia dva on-line šampionáty, ktorých víťazi získajú rovnaké ceny ako skutoční pretekári.

PLEJÁDA VOZOV
V hre nájdete 140 detailne vymodelovaných vozov, vrátane precíznych interiérov. Vozy budú rozdelené do štyroch tried podľa výkonu a samozrejme sa vracajú aj GT Vision modely. Teda koncepty automobiliek, ktoré na ceste nikdy nestretnete, od automobiliek ako sú Bugatti, Peugeot alebo Volkswagen.

MNOŽSTVO TRATÍ
Okrem populárnej trate Nürburgring Nordschleife sa v sérii Gran Turismo po prvýkrát objaví množstvo nových tratí, vrátane legendárnej trate Tokyo Expressway či pol míle dlhý ovál Northern Isle Speedway. Je celkovo naplánovaných 19 lokalít.

REÁLNE ≠ ŤAŽKÉ
Tiež sa mylne domnievate, že jazdné simulátory sú ťažké? V skutočnom svete nie je šoférovanie samo o sebe až tak náročné. V GT Sport na vás čaká nový svet prirodzeného a dobre ovládateľného jazdného modelu, ktorý je vhodný pre začiatočníkov a skúsených jazdcov. Cieľom bolo dosiahnuť pocit kontroly, ktorý presne a komplexne zodpovedá vašej činnosti. V hre by ste tak mali byť schopní ovládať auto rovnako, ako keď šoférujete v skutočnosti.

ŠPORTOVÝ REŽIM
On-line športový režim bude obsahovať dva súbežné on-line šampionáty certifikované FIA. Prvým z nich je Národný pohár, v ktorom budete reprezentovať svoju krajinu. Druhým je Pohár fanúšikov výrobcov, v ktorom si vyberiete svojho obľúbeného výrobcu áut, ktorého budete reprezentovať. Zábavu vám zaistí nielen samotné pretekanie, ale tiež možnosť fandiť tímom svojej krajiny, alebo obľúbenej automobilky pri naživo vysielaných pretekoch.

COLLECTORS EDITION OBSAHUJE:
- Hru v steelbooku
- Model auta Mercedes-AMG GTS (v exkluzívnom laku) v mierke 1:43
- Príručku Apex
- 2 500 000 herných kreditov
- Balíčky s nálepkami na autá
- Balíček s vylepšeniami na 18 áut
- Chrómovú helmu
- 60 PS4 avatarov

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4, Väčšina funkcií vyžaduje pripojenie na internet

Video / Ukážka Gran Turismo: Sport (Collectors Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťUntil Dawn (PS4)
Until Dawn (PS4)
17,99€
14,99€