GameExpres.sk
  Prihlásenie

Gran Turismo Sport Spec II

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Gran Turismo Sport Spec II
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Gran Turismo Sport Spec II:

Gran Turismo Sport je novou evolúciou legendárnej pretekárske série, ktorá vzniká v úzkej spolupráci s organizáciou FIA a kladie si za cieľ prepojiť virtuálne pretekanie s tým reálnym. V GT Sport sa vďaka tomu napríklad objavia dva on-line šampionáty, ktorých víťazi získajú rovnaké ceny ako skutoční pretekári.

Väčšina funkcií hry vyžaduje internetové pripojenie.

SPEC II OBSAHUJE
-
hru Gran Turismo Sport
- 2 500 000 kreditov (hernej meny), ktorú možno použiť v hre
- balíček 10 najlepších vozov skupiny 3 FIA GT Championships 2018:
- Lexus RC F GT3 (Emil Frey Racing)
- TOYOTA FT-1 Vision Gran Turismo (Gr. 3)
- Aston Martin V12 Vantage GT3
- Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition Gr. 3
- Porsche 911 RSR (991)
- Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT3 (AMG-Team HTP-Motorsport)
- Chevrolet Corvette C7 Gr. 3
- Renault Sport R.S.01 GT3
- Subaru WRX Gr. 3
- Nissan GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport

PLEJÁDA VOZOV
V hre nájdete 140 detailne vymodelovaných vozov, vrátane precíznych interiérov. Vozidlá budú rozdelené do štyroch tried podľa výkonu a samozrejme sa vracajú aj GT Vision modely. Teda koncepty automobiliek, ktoré na ceste nikdy nestretnete od automobiliek ako sú Bugatti, Peugeot alebo Volkswagen.

Gran Turismo Sport Spec II (PS4)

KOPA TRATÍ
Okrem stále populárnej trate Nürburgring Nordschleife (severná slučka) sa v sérii Gran Turismo prvýkrát objaví celý rad nových tratí, vrátane legendárnej trate "Tokyo Expressway" či pol míle dlhého oválu prezývaného "Northern Isle Speedway", aby sme spomenuli aspoň niektoré. V súčasnosti je plánované 19 lokácií a 27 podôb tratí.

PS4_EXCLUSIVE

REÁLNE ≠ ŤAŽKÉ
Tiež sa mylne domnievate, že jazdné simulátory sú ťažké? V skutočnom svete nie je riadenie samo o sebe až tak ťažké. V GT Sport na vás čaká úplne nový svet prirodzeného a dobre ovládateľného jazdného modelu, ktorý je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov. Cieľom bolo dosiahnuť pocit kontroly, ktorý presne a komplexne zodpovedá činnostiam hráča. V hre by ste tak mali byť schopní ovládať vozidlo rovnako, ako keď vediete vozidlo v skutočnosti.

Gran Turismo Sport Spec II (PS4)

RADOSŤ Z POSTUPU
Režim kampane zahŕňa rozsiahly off-line obsah, ktorý poskytuje praktické skúsenosti, a dokonca aj začiatočníkom dovoľuje osvojiť si jazdecké zručnosti od piky a prípadne ich zlepšiť až na úroveň, ktorá umožňuje účasť vo väčšine hlavných pretekov. Čaká vás škola riadenia, výzvy s úlohou, okruhové skúsenosti aj pretekárska etiketa.

PS4_EXCLUSIVE

PHOTO MÓD NOVEJ GENERÁCIE
Nový Photo mód sa volá Scapes a dostanete v ňom možnosť naaranžovať dokonalú auto fotku, prakticky nerozoznateľnú od reality. V stovkách rôznorodých prostredí budete môcť fotiť ľubovoľný počet vozidiel a výsledná pôsobivá fotografia môže mať až 4K rozlíšenie.

Gran Turismo Sport Spec II (PS4)

ŠPORTOVÝ REŽIM
On-line Športový režim bude obsahovať dva súbežne organizované on-line šampionáty certifikované FIA. Prvým z nich je "Národný pohár", v ktorom budú hráči reprezentovať svoju vlasť. Druhým potom "Pohár fanúšikov výrobcov", v ktorom si hráč vyberie svojho obľúbeného výrobcu automobilov, ktorého bude reprezentovať. Zábavu hráčom zaistí nielen samotné pretekanie, ale tiež možnosť fandiť tímom svojej krajiny či obľúbené automobilky pri naživo vysielaných pretekoch.

Víťazi oboch šampionátov potom budú odmenení na slávnostnom odovzdávaní cien FIA úplne rovnako ako skutoční šampióni motoršportu. Pôjde o historický okamih, kedy sa videohra stane súčasťou oficiálneho sveta motoršportu.

zdielaj na:

Video / Ukážka Gran Turismo Sport Spec II:

video na YouTube

Recenzie Gran Turismo Sport Spec II:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Oproti konkurenci sice zaostává obsahem nebo absencí dynamického počasí, ale vším ostatním exceluje. Oproti Project Cars 2 vyniká mimo jiné režimem rozdělné obrazovky pro dva hráče nebo povedeným VR, nenabízí však tolik možností pro ty největší vyznavače motorsportu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
DIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
52,99€
39,99€