GameExpres.sk
  Prihlásenie

Grand Theft Auto V - Premium Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Grand Theft Auto V - Premium Edition
Kategória:akcni
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Grand Theft Auto V - Premium Edition:

Grand Theft Auto V (GTA V) prináša ultimátny zážitok otvoreného sveta vďaka celému radu vylepšení vrátane vyššieho rozlíšenia a detailnejšej grafiky, ďalej hustejšej dopravy, väčšej dohľadnosti, vylepšenej umelej inteligencie a tiež pokročilých efektov počasia a poškodenia.

Premium Edition OBSAHUJE
- hru Grand Theft Auto V s príbehovou linkou a prístupom k neustále sa vyvíjajúcom Grand Theft Auto Online
-
všetky existujúce dodatky k hre, teda The Doomsday Heist, gunrunning, Smugglers Run, Nikers a mnoho ďalších
-
Criminal Enterprise Starter Pack, čo je najrýchlejšia cesta , ako naštartovať svoju kriminálnu kariéru v Grand Theft Auto Online


VÁŠ PIESOČEK
Los Santos - rozľahlá, slnkom zaliata metropola plná samozvaných guru, hviezdičiek a vyspelých celebrít. Kedysi pýcha Západu, teraz, v čase neistej ekonomiky a lacných reality šou mesto snažiace sa udržať nad hladinou. Uprostred toho zmätku sa nachádzajú traja veľmi odlišní zločinci, ktorí riskujú svoj život v sérii drzých a nebezpečných lúpeží.

KAM OKO DOHLIADNE
Najväčší, najdynamickejší a najrozmanitejší otvorený svet, čo bol kedy vytvorený, je novo rozšírený o novú vrstvu detailov. Grand Theft Auto V v sebe mieša rozprávanie príbehu a hrateľnosť úplne novými spôsobmi; hráči opakovane vstupujú a vystupujú do a zo životov troch hlavných hrdinov hry, a tak prežívajú spletitý príbeh zo všetkých jeho strán.

GTA ONLINE
Grand Theft Auto V pre systémy novej generácie obsahuje aj neustále sa vyvíjajúci Grand Theft Auto svet - Grand Theft Auto Online. Preskúmavajte obrovský svet alebo stúpajte po rebríčku zločincov. Spojte sa s ďalšími hráčmi pri rôznych prácičkách za peniaze, nakupujte nehnuteľnosti, autá a vylepšenia vašej postavy, tiež sa môžete stretnúť v tradičných módoch alebo vytvárať nový obsah a ten zdieľať s komunitou Grand Theft Auto.

zdielaj na:

Video / Ukážka Grand Theft Auto V - Premium Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť