GameExpres.sk
  Prihlásenie

Gravity Rush (Remastered)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Gravity Rush (Remastered)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Gravity Rush (Remastered):

Mladé dievča Kat na začiatku hry stratí pamäť, ale pre zmenu získa schopnosť ovládať gravitáciu. Vďaka tomu sa stáva jedinou nádejou, ako zachrániť lietajúce mestečko Hekseville od zničenia tajomnými silami.

SPÄŤ NA ZEM
Pozriete sa na svet z nového uhla pohľadu a zahráte si za Kat, neústupné dievča, ktoré sa snaží zachrániť budúcnosť v rozpadajúcom sa svete. Pretože Kat dokáže neuveriteľným spôsobom ovplyvniť gravitáciu, je jediná, ktorá môže zachrániť lietajúce mesto Hekseville – kiež by si len dokázala spomenúť, kým vlastne je.

HOP DO VZDUCHU
V hre sa môžete pohybovať klasickou chôdzou, ale oveľa častejšie budete využívať práve hry s gravitáciou. Táto schopnosť vás odpúta od zeme a vy následne určíte smer gravitácie. Vďaka tomu môžete doslova lietať vzduchom a bojovať s prapodivnými nepriateľmi.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Gravity Rush (Remastered):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Gravity Rush (Remastered):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Gravity Rush vás na PS4 zabaví na nějakých dvanáct hodin a nabídne sérii vedlejších úkolů doprovázených uspokojivou akcí a nekonečnou řadou možností v herním světě. Jestli vám nevadí východní nádech a inspirace u mangy, tak běžte do toho. Rozhodně je o co stát.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť