GameExpres.sk
  Prihlásenie

Hitman 3

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Hitman 3
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

POPIS Hitman 3:

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilógie World of Assassination, ktorý nás zavedie za dobrodružstvom naprieč celým svetom. Starý známy Agent 47 sa vracia ako nemilosrdný profesionál pre najdôležitejšie kontrakty celej svojej kariéry. Za podpory svojej agentúrnej operátorky Diany Burnwood sa 47 pridáva k dlho stratenému priateľovi Lucasovi Greyovi. Ich posledná misia je eliminovať partnerov organizácie Providence, sú však nútení sa prispôsobiť rastúcej intenzite naháňačky. Keď sa vzduch vyčistí, Agent 47 ani jeho svet už nebudú ako predtým.

KAMPAŇ A CIELE

V príbehovej kampani sa pozriete na mnoho lokácií naprieč svetom, kedy v sandboxových lokáciách budete rozpletať vyvrcholenie trilógie World of Assassination. V móde Elusive Targets sa dočkáte ultimátnej výzvy v Hitman hrách, ktoré sú dizajnované špecificky pre vzrušujúce výzvy. Vystopujte jedinečný cieľ bez pomoci a inštinktov a plánujte podľa danej situácie.

Hitman 3
ESKALACIE
Vaše herné zručnosti budú testované v každej fáze kontaktu. Reakcia na prevleky, pridané kamery a ďalšie komplikácie, ktoré skomplikujú priebeh misie. V móde kontraktov si vyberiete potom vlastný cieľ, spôsob eliminácie a potom je na vás, aby ste všetko zdarne vykonali. Po dokončení kontraktu môžete vyzvať priateľov a porovnať s nimi skóre.

zabiják 3
SNIPER
V hernom mód Sniper Assassin sa budete venovať eliminácii na diaľku. Úloha je jasná - odstráňte cieľ a stráže bez spustenia alarmu a plňte výzvy k zvýšeniu hodnotenia. Tento mód je čisto záležitosťou jedného hráča a je možné ho hrať na všetkých existujúcich mapách.

io interactive


VIRTUÁLNÝ ZABIJÁK
Možnosť hrať skrze PlayStation VR vám umožní stať svojmu cieľmi tvárou v tvár a vžiť sa tak do misie čo najviac to ide. Vo VR móde je možné hrať všetkých viac než 20 lokácií zo všetkých troch hier (ak ich vlastníte) a importovať ich tak do hry Hitman 3.

zdielaj na:

Video / Ukážka Hitman 3:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť