GameExpres.sk
  Prihlásenie

Immortal: Unchained

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Immortal: Unchained
Kategória:akcia tps
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS Immortal: Unchained:

Immortal: Unchained predstavuje kombináciu taktických súbojov, RPG mechanizmov a third-person strieľania, ktorej cieľom je ponúknuť vám unikátny a inovatívny zážitok inšpirovaný novým žánrom hardcore akčných RPG hier.

ODVRÁTIŤ KONIEC SVETA
Od správcu väznice, ktorý vás len neochotne zbavil okovov, dostávate prostú úlohu - zabrániť koncu sveta. Na svojej ceste za pravdou a spásou budete mať k dispozícii rozmanitý arzenál zbraní na diaľku i na blízko, s ktorými sa budete púšťať do neľútostných súbojov pri prieskume temných, vzájomne prepojených svetov budúcnosti.

Immortal: Unchained

ŠIROKÝ ARZENÁL
Skúmajte surové, futuristické prostredia a otestujte najkrajnejšie medze svojich zručností. S využitím bohatého arzenálu viac ako 100 zbraní, od brokovníc a granátometov po pištole a meče v oboch rukách, sa vrhnite do brutálnych, taktických stretnutí a pritom sa snažte získať späť stratené spomienky a odhaliť svoju minulosť. Svetlo na pravý zmysel vašej existencie môžu vrhnúť aj iné postavy, skutočnosť však nebude vždy zrejmá, lebo ostatní konajú výlučne vo vlastnom záujme.

povanocni18

OBOJRUČNE
Prepínajte za behu medzi primárnou a sekundárnou zbraňou alebo zoberte do každej ruky jednu. Každá zbraň má iné vlastnosti, ktoré prídu vhod v odlišných situáciách. Vylepšujte svoju obľúbenú zbraň, aby bola ešte mocnejšia, a zameriavajte rôzne časti tiel nepriateľov, aby ste dosiahli rozličných výsledkov.

5060236969576

zdielaj na:

Video / Ukážka Immortal: Unchained:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťGrand Theft Auto V (PS4)
Grand Theft Auto V (PS4)
37,99€
19,99€