GameExpres.sk
  Prihlásenie

Injustice 2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Injustice 2
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Injustice 2:

Injustice 2 predstavuje pokračovanie, ktoré vám opäť umožní si zahrať za svojich obľúbených DC hrdinov. V hre nájdete veľký výber známych super hrdinov a super zloduchov. Všetky ikonické DC postavy si môžete ľubovoľne prispôsobiť vďaka unikátnemu a mocnému vybaveniu, ktoré získate počas hrania. Navyše môžete vôbec po prvýkrát prevziať kontrolu nad vzhľadom svojich postáv, spôsobom boja a ďalším vývojom hrdinu.

DLHÝ ZOZNAM DC HRDINOV
Môžete si vybrať z doposiaľ najväčšieho zoznamu bojovníkov, aký bol kedy ponúknutý v bojovej hre. Od klasických obľúbencov, ako sú Batman, Superman, The Flash, Aquaman, Wonder Woman a Blue Beetle, až po ohromujúcich zloduchov, ako sú Atrocitus alebo Gorilla Grodd.

PRÍBEH AKO Z FILMU
Injustice 2 je pokračovaním príbehu z predošlej časti. Batman a jeho spojenci sa pokúšajú o nastolenie pokoja v spoločnosti, ale stále musia bojovať proti tým, ktorí chcú znovu nastoliť Supermanov režim. Uprostred tohto chaosu začína vznikať nová hrozba a starí nepriatelia musia vytvoriť nové spojenectvá...

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Injustice 2:

video na YouTube

Recenzie Injustice 2:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Výborná bojovka s dobře napsaným příběhem, která překonává první díl prakticky ve všech ohledech. Injustice 2 je pro fanoušky DC komiksů téměř povinností, navíc představuje srovnatelně zábavnou a méně brutální alternativu legendárnímu Mortal Kombatu.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Injustice 2: Legendary Edition je stále stejně dobrá hra jako před rokem. V aktuální verzi najdete mimo základní titul postavy z dvou vydaných sérií DLC, z nichž především hostující charaktery stojí za zkoušku. Pokud se vám vloni Injustice 2 vyhnulo a bojovkám se nevyhýbáte, může vás dílo NetherRealm Studios bavit ještě dlouhý čas. Vlastníci původní hry nemají důvod k investici (mohou si dokoupit jen vybrané postavy).
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť



Horizon: Zero Dawn (PS4)
Horizon: Zero Dawn (PS4)
32,99€
17,99€