GameExpres.sk
  Prihlásenie

Insurgency: Sandstorm - predobjednávka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Insurgency: Sandstorm
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
Rok 2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Insurgency: Sandstorm:

Pôvodná strieľačka Insurgency, ktorej sa predali milióny kusov, sa vyvinula a teraz prichádza vo vylepšenej a rozšírenej verzii. Hra Insurgency: Sandstorm je vybudovaná na Unreal Engine 4 s vylepšenou grafikou a privádza túto sériu do novej éry. Hra vychádza na PC a úplne prvýkrát aj na PlayStation 4 a Xbox One a prináša rozšírené herné možnosti, úchvatnejšie prevedenia a nové kooperatívne aj súťažné režimy založené na plnenie úloh. Pritom si zachováva smrtiacu taktickú akciu, vďaka ktorej je dnes Insurgency celosvetovým fenoménom.

Insurgency: Sandstorm

VEĽA MOŽNOSTÍ
Bojujte na modernom bojisku a využívajte herné mechanizmy, ktoré stierajú hranicu medzi realitou a strieľačkou - rozhodovanie v zlomku sekundy bude pre vás i váš tím znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Každá zbraň má jedinečnú balistickú kalkuláciu, ktorá berie do úvahy veci ako snos strely a prieraznú silu. Môžete odhadzovať zásobníky kvôli rýchlejšiemu prebíjaniu v nebezpečných situáciách, dvere môžete otvárať opatrne a potichu, alebo ich rozraziť ramenom a vtrhnúť do miestnosti. Možností budete mať veľa.

Focus Home

VEĽKÝ MULTIPLAYER
Zúčastnite sa veľkých bitiek v potýčkach 16v16 s delostreleckými salvami, streľbou z helikoptér, upravenými komerčnými dronami, vzdušnými náletmi a riaditeľnými pozemnými vozidlami. Bojujte na rozsiahlych mapách, do ktorých interiérov môžete vtrhnúť a zaistiť so svojím tímom cenné ciele. Rozmery každej mapy a hernej oblasti sú upravené konkrétne pre každý herný režim a možno ich hrať aj v kooperácii proti botom.

ZÁKLADOM JE TÍM

Insurgency: Sandstorm rovnako ako jeho predchodca odmeňuje tímovú prácu a zabezpečovanie úloh skôr než úspech jednotlivca. Hráči sa tiež konečne dočkajú dlho očakávaných funkcií, ako je úprava postavy, vyhľadávanie hodnotených zápasov a veľa ďalšieho.

insurgency sandstorm

zdielaj na:

Video / Ukážka Insurgency: Sandstorm:

video na YouTube

Recenzie Insurgency: Sandstorm:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Je fajn vidět okamžik, když se z dobrého modu stane plnohodnotný titul. Nevím ovšem jestli Insurgency dosahuje kvalit samostatné hry. Necítím ve hře prakticky žádné inovace, což je podle mě škoda. Když se hráč smíří s tím že nedostane nic nového, tak si tento konflikt skutečně užije.
TOVAR SKLADOM
zobraziť