GameExpres.sk
  Prihlásenie

Iron Harvest - predobjednávka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Iron Harvest
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
Rok 2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Iron Harvest:

Iron Harvest je real-time stratégia (RTS) zasadená do alternatívnej histórie dvadsiatych rokov 20. storočia, tesne po konci Veľkej vojny. V hre ovládate obrie dieselpunkové mechy (bojové stroje) v epickej kampani pre jedného hráča alebo v kooperatívnej kampani a tiež aj intenzívne súboje v multiplayer. Žáner RTS dlho čakal na ďalší prírastok a Iron Harvest môže vyplniť medzeru v stratégovom srdci.

ŽELEZNÁ ÚRODA

Kým sa Európa spamätáva z Veľkej vojny, vedecko technologický proces je k nezastaveniu. Mestá sa opravujú a na vidieku začína éra Iron Harvest (Železnej úrody). Farmári odhaľujú totiž pozostatky majestátnych chodiacich bojových strojov, ktoré bojovali vo Veľkej vojne.

Iron Harvest (PS4)

KLASICKÁ REAL-TIME 
STRATÉGIA
V Iron Harvest sa dočkáte niekoľko tuctov jednotiek, ktoré môžete vyslať do boja a využiť tak ich možnosť krytia a dostrelu, kedy zničiť môžete aj celej budovy. Prístup je len na vás a či budete využívať stealth taktiku alebo priamy postup, je otázkou vašej stratégie. 

deep silver

SILNÝ PRÍBEH

Prežite pútavý príbeh vo viac než 20 misiách v rámci troch kampaní. Sprevádzať ním vás bude 9 charizmatických hrdinov a spoločníci spolkov naprieč Európou. A ak nechcete hrať sami, nemusíte, spojte sa s kamarátmi a ovládnite kampaň v kooperatívnom móde.

železná sklizeň
POD KONTROLOU
Prevezmite kontrolu nad jednou z troch veľmi odlišných fakcí, s viac ako 40 jednotkami a 9 hrdinami s unikátnymi schopnosťami. Nastavte si multiplayerový zápas podľa vlastnej potreby, alebo si nakonfigurujte herné rozhranie a vyberte váš obľúbený spôsob ovládania. Všetko máte pod kontrolou.

historická strategie

INTENZÍVNY MULTIPLAYER
Kompetitívny multiplayer je v hre Iron Harvest podporovaný rebríčkami, hodnotenými zápasmi a ligami. V ponuke bude hneď od začiatku široký výber z máp a výziev, ktoré budete môcť tiež hrať aj v režime jedného hráča alebo v kooperácii.

mech strategie

zdielaj na:

Video / Ukážka Iron Harvest:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťHeart & Slash (PS4)
Heart & Slash (PS4)
17,99€
14,99€