GameExpres.sk
  Prihlásenie

Just Cause 3 + Mapa

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Just Cause 3
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA : Mapa Medici

Ku hre od nás dostanete papierovú mapu Medici, kde sa hra odohráva.

POPIS Just Cause 3:

Šialená akčná jazda po tropických ostrovoch s Ricom Rodriguezom v hlavnej úlohe opäť začína. Tu sa nehrá na realitu, ale na čo najbláznivejšie kúsky, ktoré dokážete v obrovskom otvorenom svete vymyslieť. Zoberte legendárny vystreľovací hák a bežte do akcie!

ĎALŠIA DIKTATÚRA NA ZVHRNUTIE
Stredomorská republika Medici trpí pod nadvládou krutého Generála Di Ravella. Diktátora s obrovskou túžbou po moci. Staňte sa Ricom Rodriguezom, mužom s úlohou zničiť generálovo postavenie akýmkoľvek spôsobom. Pripravte sa na viac než 400 štvorcových kilometrov úplnej slobody. Od oblohy, až po morské dno budete vďaka obrovskému arzenálu zbraní, vybaveniu a vozidiel, roznášať chaos tými najkreatívnejšími spôsobmi, aké si len dokážete predstaviť.

SLOBODA
Preskúmajte stredomorský raj v úplne slobodnom prostredí. Skáčte padákom, lietajte na rogale, alebo v stíhačke, pretekajte na člnoch alebo motorkách, voľne sa potápajte, alebo jednoducho len nudne jazdite v aute. Tu môžete bez úplne všetko.

MÁTE TO NA HÁKU
Využite váš hák a padák na prekonávanie budov, kradnutie vozidiel, rýchly pohyb, alebo zviazanie objektov k sebe, aby ste objavili nové kreatívne cesty, ako spôsobiť chaos. Hák je váš najlepší kamarát.

BUM SEM, BUM TAM
Spôsobujte rozsiahle reťazové výbuchy vo vojenských základniach, prístavoch, väzniciach, policajných staniciach a komunikačných uzloch... jednoducho úplne všade. Cieľ je však jediný. Zvrhnúť krutého diktátora.

VŠETKÉHO MÁTE DOSŤ
Vyzbrojte sa širokou škálou zbraní, od brokovníc a raketometov, až po protitankové zbrane a letecké útoky. Vyberte si z obrovské ponuky rôznych vozidiel, ako pretekárske člny, stíhačky, vrtuľníky, turbom poháňané športové vozy a motocykle.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Just Cause 3:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Just Cause 3:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pokud se vám líbily předchozí dva díly, tak s tímhle Just Cause 3 neuděláte při pořizování chybu! 9/10 & DOPORUČENO PLAYMANEM.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Svižná akční šílenost, která snadno zabaví každého, kdo nehledá hluboké myšlenky a srdceryvné příběhy. Just Cause 3 je zkrátka akční hra každým coulem, v níž hraje hlavní housle návštěva krásně zpracovaného prostředí a explozivní hratelnost, díky níž můžete vypnout mozek a těšit se z neustálé destrukce a likvidace zástupů nepřátel.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťHeart & Slash (PS4)
Heart & Slash (PS4)
17,99€
14,99€