GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition + darček nálepka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition
Kategória:rpg 3D stredovek
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition:

Royal edition obsahuje:
- základnú hru Kingdom Come: Deliverance
- DLC Z popola (From the Ashes)
- DLC Band of Bastards
- DLC Milostné dobrodružstvo Jana Vtáčika (The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon)
- DLC A Womans Lot
- DLC Poklady minulosti


Českí vývojári vám predstavujú realistickú RPG hru odohrávajúcu sa v českej kotline. Nejde o žiadne fantasy s drakmi a kúzlami, ale o drsný stredovek, ktorý vás vtiahne na cestu stredovekou Európou v čase neistôt a nepokojov.

KDE DOMOV MŮJ
Čechy - tento región v srdci Európy je bohatý na kultúru, striebro a robustné hrady. Po smrti milovaného cisára Karola IV. sa kráľovstvo ponorilo do doby temna: vojna, korupcia a sváry trhajú tento klenot Svätej ríše rímskej na kusy.

Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition

NAIVNÍ VÁCLAV
Korunu zdedil jeden z Karlových synov Václav. Na rozdiel od svojho otca je Václav naivný, sústredený na seba a nectižiadostivý panovník. Jeho nepravý brat a kráľ maďarský, Žigmund zvaný Líška Ryšavá, Václava vníma ako slabocha. Žigmund, predstierajúc dobrú vôľu, sa vydáva do Čiech a svojho brata unáša. Keďže je trón bez panovníka, Žigmund teraz môže Čechy vydrancovať a zmocniť sa ich bohatstva.

 + darček nálepka

SYN KOVÁČA
Uprostred toho všetkého chaosu ste vy - Jindřich, syn kováča. Váš mierumilovný život sa ocitne v troskách po nájazde žoldnierov, ktorých nariadil sám kráľ Žigmund. Vaša dedina ľahla popolom a vy ste riadením horkosladkého osudu jedným z mála ľudí, ktorí tento masaker prežili.

cryengine

KRVAVÝ STRET
Bez domova, bez rodiny a bez budúcnosti - ocitáte sa v službách šľachtica Racka Kobyly, ktorý sa stavia na odpor tejto invázii. Osud vás vťahuje do tohto krvavého konfliktu a zúriacej občianskej vojny, v ktorej bojujete za budúcnosť Čiech.

středověk

SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Unikátny bojový systém vám dovolí bojovať mečom a lukom v súbojoch a veľkých bitkách. Súboje sú dlhé a naozaj v nich pocítite váhu vášho meča a zbroje. Budete musieť starostlivo plánovať a premýšľať, ako protivníka zdolať. To všetko poháňa pokročilá technológia CryEngine.

Kingdom Come: Deliverance - Act 1

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Kingdom Come: Deliverance CZ - Royal Edition:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Kingdom Come: Deliverance má obrovský potenciál, který je v případě hratelnosti zcela naplněn. A tím je myšleno opravdu zcela. Úplně. Bohužel celou hru shazuje neuvěřitelný počet bugů, chyb a technických nedostatků, včetně příšerné umělé inteligence lidí a nepřátel. Pokud tohle vývojáři z Warhorse opraví, máme před sebou opravdu fascinující RPG hru, která by bez problému dosáhla i na hodnocení 9/10.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO: Movie Videogame (PS4)
LEGO: Movie Videogame (PS4)
29,99€
19,99€