GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kingdom Hearts III - Deluxe Edition + darček svietiace JOJO

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Kingdom Hearts III - Deluxe Edition
Kategória:RPG
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 89,99€

AKCIA :

POPIS Kingdom Hearts III - Deluxe Edition:

DELUXE EDITION OBSAHUJE
- hru Kingdom Hearts III
- steeelbook
- exkluzívny pin
- artbook

Kingdom Hearts III - Deluxe Edition

Kingdom Hearts III rozpráva príbeh sily priateľstva, zatiaľ čo sa Sora a jeho priatelia vydávajú na cestu plnú nebezpečenstva. Hra Kingdom Hearts III, ktorej dej je zasadený do rozľahlých svetov Disney a Pixar, sleduje cestu hrdinu menom Sora, mladého chlapca a nič netušiaceho dediča nesmiernej moci. Po jeho boku stane Káčer Donald a Goofy, aby sa spoločne postavili diabolskej sile známej ako Heartless. Netradičné spojenie svetov hier Square Enix a Disney-Pixar konečne prináša dlho očakávané plnohodnotné pokračovanie.

ZACHRÁNIŤ SVET
Vďaka sile priateľstva sa Sora, Káčer Donald a Goofy spoja s novými i známymi ikonickým postavami z univerza Disney-Pixar a spoločne sa postavia neľahkým výzvam a temnote, ktorá hrozí zaplavením ich sveta. Dajte si pauzu od zachraňovania sveta a užite si jednu z viac ako 20 minihier inšpirovaných klasickými krátkymi filmami od Disney.

 + darček svietiace JOJO

DISNEY A PIXAR
Vydajte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo naprieč Disney a Pixar univerzom a ochráňte ich pred inváziou bezcitných. Stretnite sa s mnohými ikonickým hrdinami, ako sú tí z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a oveľa viac!

harts

SILA KEYBLADES
Mysteriózne a mocné Keyblades na seba teraz môžu brať ďalšie podoby s novými schopnosťami, pohybmi a animáciami. Vybavte sa niekoľkými Keyblades a robte najrôznejšie kombá a odomknite tak veľkolepé útoky!

kingom harts

MÁGIa A SÚBOJE
Zosielajte vizuálne pôsobivé a mocné magická kúzla. Privolajte si na pomoc ikonických hrdinov Disney-Pixar a utvorte silný tím. Objavujte a priamo interagujte so svetmi Disney-Pixar. Bojujte so zástupmi nepriateľov a zažite unikátne prvky hrateľnosti navrhnuté špeciálne pre každý svet.

kindom

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Playstation 4

Video / Ukážka Kingdom Hearts III - Deluxe Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2019 (PS4)
Just Dance 2019 (PS4)
49,99€
36,99€