GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kingdom Hearts III

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Kingdom Hearts III
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Kingdom Hearts III:

Kingdom Hearts III je zasadený do rozľahlých svetov Disney a Pixar a sleduje cestu hrdinu menom Sora, mladého chlapca a nič netušiaceho dediča nesmiernej moci. Po jeho boku stane Káčer Donald a Goofy, aby sa spoločne postavili diabolskej sile známej ako Heartless. Netradičné spojenie svetov hier Square Enix a Disney-Pixar konečne prináša dlho očakávané plnohodnotné pokračovanie.

ZACHRÁNIŤ SVET
Vďaka sile priateľstva sa Sora, Káčer Donald a Goofy spoja s novými i známymi ikonickým postavami z univerza Disney-Pixar a spoločne sa postavia neľahkým výzvam a temnote, ktorá hrozí zaplavením ich sveta. Dajte si pauzu od zachraňovania sveta a užite si jednu z viac ako 20 minihier inšpirovaných klasickými krátkymi filmami od Disney.

Kingdom Hearts III

DISNEY A PIXAR
Vydajte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo naprieč Disney a Pixar univerzom a ochráňte ich pred inváziou bezcitných. Stretnite sa s mnohými ikonickým hrdinami, ako sú tí z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a oveľa viac!

 + darček svietiace JOJO

SILA KEYBLADES
Mysteriózne a mocné Keyblades na seba teraz môžu brať ďalšie podoby s novými schopnosťami, pohybmi a animáciami. Vybavte sa niekoľkými Keyblades a robte najrôznejšie kombá a odomknite tak veľkolepé útoky!

E318

MÁGIa A SÚBOJE
Zosielajte vizuálne pôsobivé a mocné magická kúzla. Privolajte si na pomoc ikonických hrdinov Disney-Pixar a utvorte silný tím. Objavujte a priamo interagujte so svetmi Disney-Pixar. Bojujte so zástupmi nepriateľov a zažite unikátne prvky hrateľnosti navrhnuté špeciálne pre každý svet.

kingdom hearts

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Kingdom Hearts III:

video na YouTube

Recenzie Kingdom Hearts III:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pro fanoušky série naprostá povinnost, všem ostatním můžeme hru opravdu doporučit. Po nedělní večeři si místo ke knize sedněte k internetu a nastudujte si tento skvostný příběh o přátelství. Kingdom Hearts III vás za to odmění nejen vynikajícím příběhem.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť