GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

L.A. Noire

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 L.A. Noire
Kategória:akcia
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 26,99€

POPIS L.A. Noire:

Vráťte sa späť do povojnového Los Angeles v temnej detektívnej hre L.A. Noire, ktorú sa rozhodli vývojári z Rockstar Games zremastrovať na novú generáciu konzol. Ako Cole Phelps, detektív LAPD, sa v Zlatej ére Hollywoodu budete stretávať s korupciou, obchodom s drogami alebo vraždami. Dynamické vyšetrovanie a revolučné animácie tváre sú v L.A. Noire ikonické a vďaka nim si túto hru väčšina hráčov dodnes pamätá.

ROZPLEŤTE PRAVDU
Cole Phelps má divokú kariéru. Los Angeles sa darí a s tým prichádza ruku v ruke mnoho zločinov. Celou hrou sa, ale ťahá séria podpaľačských útokov, konšpirácii a brutálnych vrážd, ktoré zasiahli členov podsvetia, ale tiež členov Phelpsova vlastného oddelenia. Je iba na ňom odhaliť pravdu a zistiť, kto sa za všetkým skrýva.

L.A. Noire

REVOLUČNÉ ANIMÁCIE
Animácie tváre sú na úplnej špičke a zachytáva sa každučký pohyb hercovej tváre, čo je potrebné pre vyšetrovanie, kedy ako Cole Phelps musíte poznať, kedy má vypočúvaný strach, klame, nehovorí úplnú pravdu atď. Vyšetrovanie prípadov je potom veľmi interaktívne a napínavé, kedy nestačí ísť z bodu A do bodu B, ale musíte si jednotlivé dôkazy a výpovede spojiť a vydedukovať z nich výsledok.

0119_t2

PRE NOVÉ GENERÁCIE
Hra pre Xbox One beží v 1080p a na Xbox One X v dych berúcich detailoch rozlíšenia 4K. Pri tomto vydaní sa potom dočkáte originálnej hry aj všetkých dodatkov k pôvodnej hre, vrátane úplne nových detektívnych oblekov, ktoré odomykajú nové vlastnosti. Grafická stránka potom okrem vyššieho rozlíšenia prešla širokým množstvom vylepšení, ktoré zaručujú ešte viac realistické Los Angeles.

18Vianoce_cenega

zdielaj na:

Recenzie L.A. Noire:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Prvotřídní detektivní příběh plný nečekaných zvratů, přátelství, brutality a zrady. Ale také vyleštěné akční dílko, které nabízí mnoho unikátních, revolučních prvků, které dělají z obyčejné sand-boxové detektivky zářivý příklad toho, že se vyplatí jít proti proudu. A koho zajímá těch pár chybek? Kdo si L.A. Noire nezahraje, ten jakoby nežil.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Hru L.A. Noire musím doporučit každému, kdo má rád jak hry s otevřeným světem, tak hry s velmi chytlavým a propracovaným příběhem.Konečně se každému otevřela možnost vyšetřovat zločiny a stát se alespoň na chvíli detektivem.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťSpider-Man CZ (PS4)
Spider-Man CZ (PS4)
32,99€
17,99€