GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Batman 3 - Beyond Gotham

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 LEGO: Batman 3 - Beyond Gotham
Kategória:detska
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS LEGO: Batman 3 - Beyond Gotham:

Ďalšia zábavná verzia LEGO príbehu. Tentokrát inšpirovaná netopierim mužom známym pod menom Batman. Dej pokračovania sa odohráva ďaleko od mesta Gotham, až v ďalekom vesmíre. Vďaka tomu prichádzajú nové schopnosti i nástroje, ktoré hru značne obohatia. Preto sa nebojte postaviť zlému Brainiacovi, ktorý sa snaží zmenšiť planétu Zem a pridať ju do svojej kolekcie miniatúr.

Počas hrania si budete môcť odomknúť až 150 rôznych hrdinov, ktorých fanúšikovia tejto série budú poznať z DC sveta. Rozľahlý vesmír, navyše prinesie väčšie možnosti na prieskum neznámych miest. V hre navštívite napríklad i Batmanovu jaskyňu, alebo vnútro zložitého mechanizmu Bat počítača. Preto, pokiaľ máte aspoň trochu odvahy postaviť sa nebezpečnému zlosynovi, vrhnite sa smelo do hrania tohto vydareného herného pokračovania.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka LEGO: Batman 3 - Beyond Gotham:

video na YouTube

Recenzie LEGO: Batman 3 - Beyond Gotham:

Recenzie na gamesite.sk » (75%)
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Nové Lego se skutečně povedlo, prakticky jde až na menší odchylky ve stopách minulých dílů. Bohužel je tomu tak i ve směru chyb.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Přestože veteráni, kteří hráli předešlé části, mohou být nespokojeni s tím, že je svět menší než v druhé části, nemohou to tvrdit o celkové kvalitě lokací a zábavy. Nebýt tohoto neduhu a téměř žádných herních inovací, hra by si odnesla ode mne o bod vyšší hodnocení. Pokud máte děti bude to hra se kterou budete Vy i vaše ratolesti trávit čas a rádi.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (PS4)
PGA Tour 2K21 (PS4)
59,99€
47,99€