GameExpres.sk
  Prihlásenie

Lego Marvel Collection

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Lego Marvel Collection
Kategória:akce tps lego
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Lego Marvel Collection:

Herná kolekcia LEGO® Marvel Collection ponúkne 3 akčné LEGO hry z univerza Marvel: LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvels Avengers, LEGO Marvel Super Heroes 2 a navyše všetok obsah vydaný v rámci season pass pre každú hru!

Lego Marvel SUPER HEROES
Hráči prevezmú kontrolu nad bohatým výberom postáv a ich úlohou bude zastaviť Lokiho a ďalších zloduchov z univerza Marvel od zostrojenia super zbrane schopnej zničiť celý svet.

Lego Marvel Collection

Lego MarvelS AVENGERS
Vstúpte do úlohy legendárnych superhrdinov Avengers a vychutnajte si jedinečnú atmosféru toľko obľúbených filmov. Hra Lego Marvels Avengers nadväzuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objavia sa v nej najväčší hrdinovia sveta, vrátane Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuveriteľného Hulka, Black Widow a Hawkeye, s ktorými budete čeliť desivému nebezpečenstvu.

lego marvel super heroes

LEGO Marvel SUPER HEROES 2
Toto epické dobrodružstvo hráča zavedie do kozmickej bitky odohrávajúcej sa naprieč ikonickým Marvel lokáciami, ktoré sú vytrhnuté z času a priestoru a vytvára tak neuveriteľný svet zvaný "Chronopolis." Hra LEGO Marvel Super Heroes 2 predstavuje spojenie ikonických Marvel superhrdinov a záporákov z odlišnej éry a reality a typického LEGO humoru.

lego marvel avengers

zdielaj na:

Video / Ukážka Lego Marvel Collection:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO: Marvel Super Heroes (PS4)
LEGO: Marvel Super Heroes (PS4)
24,99€
19,99€