GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO Marvel Super Heroes 2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 LEGO Marvel Super Heroes 2
Kategória:detska
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 26,99€

POPIS LEGO Marvel Super Heroes 2:

LEGO Marvel Super Heroes sa vracia a v bláznivom mixe opäť spája všetkých hrdinov z rôznych Marvel svetov. Stretnete tu ako členov Avengers, tak aj Strážcov Galaxie, Doktora Strangea alebo Spider-mana. Čaká vás ďalšie dobrodružstvo s typickým LEGO humorom a perfektná hrateľnosť pre dvoch hráčov na jednej obrazovke.

MIMO ČAS A PRIESTOR
Epické dobrodružstvo vás zavedie do kozmickej bitky odohrávajúcej sa naprieč Marvel lokalitami, ktoré sú vytrhnuté z času a priestoru a vytvárajú tak neuveriteľný svet nazývaný "Chronopolis".

AŽ PRE ŠTYROCH HRÁČOV
Dvojka Marvel Super Heroes prináša okrem originálneho príbehu tiež nové herné prvky, ako sú ovládanie času a súťaživý mód Super Hero pre 4 hráčov. Môžete sa tešiť na množstvo nových herných postáv známych z Marvel sveta.

VŠETCI ZNÁMI HRDINOVIA
Zahráte si za množstvo obľúbených postáv, ako sú Captain America, Spider-Man 2099, Thor, Hulk, Strážcovia Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin atď.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka LEGO Marvel Super Heroes 2:

video na YouTube

Recenzie LEGO Marvel Super Heroes 2:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Další z řady zábavných LEGO her nabízí slušný příběh nezatížený žádnou filmovou předlohou, spoustu hratelných postav a velkou porci humoru. Bohužel ale opět nepřináší nic zásadně nového a únava materiálu v rámci celé série začíná být čím dál tím víc patrná.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (PS4)
Just Dance 2021 (PS4)
49,99€
32,99€