GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Marvel Super Heroes

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 LEGO: Marvel Super Heroes
Kategória:detska
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS LEGO: Marvel Super Heroes:

Vžite sa do úlohy členov tímu "pomstiteľov", ako je neohrozený Kapitán Amerika, borec Iron Man alebo božský Thor, samozrejme sa ale môžete tešiť i na najlepšieho metača pavučín, Spidermana. Ústredná zápletka hry sa točí okolo šialeného boha Lokiho, ktorý sa z nejasných dôvodov nemôže vrátiť do domovského Asgardu, ako by sám chcel. I preto sa spojí s doposiaľ neodhaleným zloduchom. A aby tých zlosynov náhodou nebolo málo, na návštevu zase raz priletí prerastený starík Galactus.

Ako základňa a miesto, odkiaľ by mali vycestovať na rôzne misie a iné dobrodružstvá, poslúži americký New York. Rovnako ako reálnemu mestu mu nebudú chýbať tak významné oblasti, ako netradične štrukturované námestie Times Square alebo ikonická Socha slobody, z oblasti rýdzo fiktívnych komplexov sa môžete tešiť na honosnú Stark Tower. Zaujímavý je však predovšetkým fakt, že v priebehu hrania ľahne New York popolom a vy budete mať možnosť podieľať sa na jeho zrekonštruovaní.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka LEGO: Marvel Super Heroes:

video na YouTube

Recenzie LEGO: Marvel Super Heroes:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
LEGO Marvel Super Heroes je tedy dalším úspěšným zářezem do série , která zřejmě nemá jak zklamat své věrné fanoušky a ani jak zaujmout dlouhodobé polemizování svých skeptiků . Znovu jde o šarmantní záležitost pro malé a velké s perfektním využitím své licence .
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Velmi povedený přírůstek do rodiny LEGO her, dost možná jeden z nejlepších. Ať jste jakéhokoliv věku a zaujali vás hrdinové Marvelu, LEGO Marvel Super Heroes by se mělo objevit na vaší poličce.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
DIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
52,99€
39,99€