GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO Worlds

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 LEGO Worlds
Kategória:detska
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS LEGO Worlds:

V LEGO Worlds vás čaká obrovský otvorený svet, kde si budete môcť robiť čo vám len napadne. Po vzore úspešného Minecraftu si tu môžete slobodne stavať obydlia, sochy, hrady alebo tiež pretekárske dráhy. Rovnako tak sa môžete preletieť na drakovi, alebo si zaskákať s klokanom.

VÁŠ LEGO SVET
Pustite sa do objavovania skrytých pokladov v najrôznejšom prostredí, kde svety prichádzajú k životu so závratným množstvom prepravných prostriedkov a živých stvorení, ako sú napríklad kovboj v sedle žirafy, alebo Yeti strachujúci sa z krvilačných upírov. Nebudú chýbať ani pretekárske autá, či obrovské vŕtacie stoje.

PLŇTE PRÍBEHOVÉ ÚLOHY
Môžete sa zúčastniť špeciálnej úlohy a stať sa majstrom staviteľom, a to tak, že ponúknete pomocnú ruku ostatným LEGO postavám v hre. Vašou úlohou bude pomôcť kráľovi nájsť jeho meč, ochrániť farmára pred zombie inváziou, alebo postaviť nový domov pre muža z jaskyne.

MULTIPLAYER
Hra obsahuje online multiplayer, ktorý vám umožní objavovať svety ostatných hráčov a vytvárať tak svety spoločne. Môžete hrať tiež kooperatívnom alebo súťaživom móde, a to aj na rozdelenej obrazovke.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka LEGO Worlds:

video na YouTube

Recenzie LEGO Worlds:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
LEGO Worlds nabízí sympatický koncept, který si užijete hlavně ve více lidech. V mnoha směrech se ale hra stále chová jako Early Access verze a velké množství chyb a nedostatků dokáže snadno pohřbít jinak nebývalý potenciál, který se v téhle kostičkované galaxii skrývá.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť