GameExpres.sk
  Prihlásenie

Life is Strange 2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Life is Strange 2
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Life is Strange 2:

Oceňovaná herná séria Life is Strange pokračuje s úplne novým príbehom od štúdia DONTNOD Entertainment. Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu plnú dobrodružstiev, zvratov a zásadných rozhodnutí, ktoré budú mať priamy vplyv na vývoj príbehu i samotných postáv.

Vyžaduje pripojenie k internetu na stiahnutie dodatočných dát. 

BALENIE OBSAHUJE
- kompletných pät epizód Life is Strange 2
- bonusovú hru The Awesome Adventure of Captain Spirit
- digitálne nášivky Arcadia Bay pre Danielov batoh


ZA BEZPEČÍM
Krátko po tragickej nehode dvaja bratia Sean a Daniel Diaz utekajú z domova. Prenasledovaní políciou a snažiaci sa čeliť Danielovej novo nabitej schopnosti telekinézy sa chlapci rozhodnú hľadať bezpečie v rodnom meste ich otca - Puerto Lobos v Mexiku.

Life is Strange 2 (XONE)

ŽIVOT NA CESTE
Šestnásťročný Sean je tak znenazdajky zodpovedný za bezpečie svojho mladšieho brata a rovnako tak je len na ňom, aby naučil Daniela odlíšiť čo je správne a čo zlé. Ako Danielova sila narastá, je na Seanovi, aby určil pravidlá, podľa ktorých budú bratia žiť. Držať bratovu schopnosť na uzde, alebo ju využiť v ich ceste? Žobrať, požičiavať si alebo kradnúť? Spojiť sa s rodinou, alebo zostať v skrytý? Seanove voľby budú mať zásadný vplyv na osud oboch bratov, rovnako tak ako na život ľudí, ktorých na svojej ceste stretnú.

life is strange

BRATSKÉ PUTO
Zo Seattlu, cez Portland a Kaliforniu ... cez benzínové stanice, opustené chatrče, zadné uličky a lesy ... cesta do Mexika je dlhá a plná nebezpečenstva - ale aj priateľstva, zázrakov a príležitostí. Spojí tento výlet Daniela a Seana navždy, alebo bude ich bratské puto nenávratne pretrhnuté?

zdielaj na:

Video / Ukážka Life is Strange 2:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (PS4)
Just Dance 2021 (PS4)
49,99€
32,99€