GameExpres.sk
  Prihlásenie

Marvels Avengers CZ + tričko + DLC Outfit Pack + prístupu do bety - predobjednávka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Marvels Avengers CZ
Kategória:akcia scifi
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
04.09.2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.

AKCIA : DlC bonus: Prístup do bety + Outfit Pack

DlC bonus: Prístup do bety + Outfit Pack

V objednávke poznačte veľkosť trička do poznámky.
Veľkosti sú: L a XL.

POPIS Marvels Avengers CZ:

Dajte dohromady najsilnejších hrdinov na Zemi, prijmite svoje schopnosti a splňte si sen o superhrdinoch. Marvel Entertainment a Square Enix prináša epickú, akčne dobrodružnú hru Marvels Avengers, ktorá kombinuje filmový príbeh s hrateľnosťou pre jedného hráča či kooperatívne hranie.

KOOPERÁCIA
Za hrou stojí štúdio Crystal Dynamics, obsahuje originálny príbeh a predstavuje dokonalý herný zážitok s Avengermi. Utvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite mimoriadne schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa súpisku hrdinov a bráňte Zem pred silnejúcimi hrozbami.

Marvel’s Avengers

NIEČO SA POKAZILO
Marvels Avengers začínajú v Deň A, kedy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avenger v San Franciscu - vrátane svojho vlastného helicarrieru poháňaného experimentálnym zdrojom energie. Oslava sa však strašne zvrtne, keď katastrofická nehoda vyústi v obrovskú skazu. Vina za túto tragédiu padá na Avengerov, ktorí sa rozpadnú.

ironman

ZÁCHRANA SVETA
O päť rokov neskôr, keď sú všetci superhrdinovia postavení mimo zákon a svet je v nebezpečenstve, je jedinou nádejou znovu zvolať najsilnejších hrdinov na Zemi. Marvels Avengers prinesú pravidelné aktualizácie obsahu a zavedú hráča na epickú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.

hulk

zdielaj na:

Video / Ukážka Marvels Avengers CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť