GameExpres.sk
  Prihlásenie

Marvels Avengers - Deluxe Edition CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Marvels Avengers - Deluxe Edition CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 69,99€

POPIS Marvels Avengers - Deluxe Edition CZ:

Deluxe Edition OBSAHUJE
- hru Marvel’s Avengers 
- exkluzívny balíček 6 outfitov (Obsidian Outfit Pack)
- 6 menoviek (Obsidian Nameplates)
- 1 mesiac služby Marvel Unlimited (online služba predplatného Marvel komiksov)
- 72 hodinový predbežný prístup ku hreDajte dohromady najsilnejších hrdinov na Zemi, prijmite svoje schopnosti a splňte si sen o superhrdinoch. Marvel Entertainment a Square Enix prináša epickú, akčne dobrodružnú hru Marvels Avengers, ktorá kombinuje filmový príbeh s hrateľnosťou pre jedného hráča či kooperatívne hranie.

KOOPERÁCIA
Za hrou stojí štúdio Crystal Dynamics, obsahuje originálny príbeh a predstavuje dokonalý herný zážitok s Avengermi. Utvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite mimoriadne schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa súpisku hrdinov a bráňte Zem pred silnejúcimi hrozbami.

Marvel’s Avengers

NIEČO SA POKAZILO
Marvels Avengers začínajú v Deň A, kedy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avenger v San Franciscu - vrátane svojho vlastného helicarrieru poháňaného experimentálnym zdrojom energie. Oslava sa však strašne zvrtne, keď katastrofická nehoda vyústi v obrovskú skazu. Vina za túto tragédiu padá na Avengerov, ktorí sa rozpadnú.

ironman

ZÁCHRANA SVETA
O päť rokov neskôr, keď sú všetci superhrdinovia postavení mimo zákon a svet je v nebezpečenstve, je jedinou nádejou znovu zvolať najsilnejších hrdinov na Zemi. Marvels Avengers prinesú pravidelné aktualizácie obsahu a zavedú hráča na epickú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.

hulk

zdielaj na:

Video / Ukážka Marvels Avengers - Deluxe Edition CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
DIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
52,99€
39,99€