GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mass Effect: Andromeda

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Mass Effect: Andromeda
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Mass Effect: Andromeda:

Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo. Emotívny príbeh o ďalšom osude ľudstva budete vytvárať v priebehu hry a vaše rozhodnutia určia, či sa ľudstvo dočká ďalšieho zajtrajška.

STAŇTE SA PATHFINDEROM
Zvoľte si vlastnú cestu po novej a značne nebezpečnej galaxii. Odhaľte tajomstvá galaxie Andromeda a počas svojho putovania za novým domovom objavte nádherné cudzie svety. Nečaká vás na nich ale vrelé privítanie.

SVET Mass Effect AKO HO MÁME RADI
Urobte prvú ľudskú stopu v novej galaxii, v novom príbehu z dobre známeho sveta Mass Effect. Ako veliteľ Scott Ryder (alebo veliteľka Sarah Ryder), budete stretávať a verbovať nové postavy, objavovať ich osudy a utužovať vzájomné vzťahy. Vesmírna sága nestratila nič na svojej veľkoleposti a otvorenom prístupe k príbehu.

BOJUJTE AKO NIKDY PREDTÝM
So svojou skupinkou budete bojovať proti novým nepriateľom. Po prvýkrát zažijete zničiteľné prostredie, dlhé skoky (skoro ako jetpack) a samozrejme nové zbrane a schopnosti. Strom skúseností sa dočkal množstva zmien a umožní väčšiu flexibilitu a špecializáciu.

MULTIPLAYER
Kooperatívna hra je založená na herných triedach, spoločne s až tromi priateľmi sa postavíte nepriateľom v snahe chrániť záujmy Andromeda Initiative. Otestujete si svoje schopnosti v novom systéme misií, v ktorých budete plniť rôzne výzvy a úlohy.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Mass Effect: Andromeda:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Mass Effect: Andromeda:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Mass Effect: Andromeda to má hodně těžké, protože po trilogii se Shepardem hromada lidí očekávala něco jiného. Je to nová kapitola v zavedené sérii a rozhodně tu je potenciál do budoucna. Pokud máte rádi prozkoumávání planet a hry zaměřené více na vztahy mezi lidmi, tenhle titul vás bude bavit. Jestliže ale čekáte famózní příběhovou linii s charismatickou hlavní postavou, raději si zahrajte znovu původní trilogii.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
S novým Mass Effectem je to těžké. Jde o dobrou a hlavně zábavnou a skvěle vypadající hru, která se výborně hraje, ale zároveň na ní nebudete vzpomínat tak jako na libovolný díl z původní trilogie. A to především kvůli nedostačujícím kvalitám vedlejších questů, postav a dialogů.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťImmortals Fenyx Rising CZ (PS4)
Immortals Fenyx Rising CZ (PS4)
54,99€
32,99€