GameExpres.sk
  Prihlásenie

Matterfall

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Matterfall
Kategória:akce scifi
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 18,99€

POPIS Matterfall:

Preneste sa do vertikálnych miest vzdialenej budúcnosti a bojujte o nadvládu nad tajomnou "chytrou hmotou", ktorá zaplavuje svet - a z ktorej vznikajú hordy hmotou nakazených nepriateľov.

NEÚNAVNÉ VLNY NEPRIATEĽOV
Rozrážajte neúnavne vlny útočníkov pomocou svojej šikovnosti vo vzduchu obohatené o extrémne skoky a sklzy. K likvidácii nepriateľov budete mať k dispozícii arzenál hmotou presiaknutých zbraní a manipuláciou chytrej hmoty okolo seba môžete využívať akékoľvek prostredie vo svoj prospech. Čakajú vás také ohromujúce miesta, ako je Domed City (Kopulové mesto), Alien Ruins (Mimozemské ruiny) a The Space Elevator (Kozmický výťah).

Matterfall od štúdia Housemarque, tvorcov hier RESOGUN, Super Stardust: Delta a Dead Nation, beží exkluzívne na systéme PS4. Vrhnite sa do boja o záchranu celej Zeme v ohromujúcich nových úrovniach. Vďaka vylepšeným efektom uvidíte, ako Hmota tečie, svieti a exploduje v nádhernom grafickom prevedení.

povanocni18

zdielaj na:

Video / Ukážka Matterfall:

video na YouTube

Recenzie Matterfall:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Přímočará akční arkádovka, kterou ocení hlavně soutěživí hráči prahnoucí po co nejvyšším skóre. Pokud se o počet bodů nezajímáte, ale máte tento žánr rádi, Matterfall vám za rozumnou cenu nabízí intenzivní zážitek, i když poněkud krátký.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť