GameExpres.sk
  Prihlásenie

Metro: Exodus D1 CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Metro: Exodus D1 CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Metro: Exodus D1 CZ:

Tretie pokračovanie Arťomovho putovania nás opäť zavedie do post-apokalyptickej Moskvy, z ktorej sa však po prvýkrát pozrieme aj do divokej ruskej divočiny. V obrovských nelineárnych úrovniach budeme preskúmavať krajinu a pokračovať v príbehu inšpirovanom knihami Dmitryja Glukhovského. Dej hry obsiahne celý rok od jari, leta, jesene až po krutú nukleárnu zimu.

HORE NA POVRCH
Štvrť storočia po nukleárnej vojne, ktorá zdevastovala Zem, sa niekoľko tisíc preživších stále snaží prežiť pod ruinami Moskvy v tuneloch metra. V priebehu času bojovali proti zmutovaným beštiám a paranormálnym javom a utrpeli mnoho strát v občianskej vojne. Teraz ale ako Arťom musíte opustiť Metro a viesť svoju skupinu na neskutočné dobrodružstvo naprieč kontinentom v postapokalyptickom Rusku a hľadať nový život na východe.

Exodus ponúkne epický príbeh v krásnej FPS strieľačke štúdia 4A Games, ktorá kombinuje smrteľné boje so stealth prvkami, kedy budete veľa skúmať a predovšetkým sa snažiť prežiť v jednej z najrozsiahlejších hier, ktoré kedy boli vytvorené.

Exodus pokračuje a je Arťomovým zatiaľ najrozsiahlejším dobrodružstvom.

0519_soa

PLNOU PAROU VPRED
Cestu na východ vám uľahčí Aurora, veľmi modifikovaná parná lokomotíva a jej osádka. O jej osude budete rozhodovať vďaka systému rozhodnutí, ktoré budú mať mnohé dôsledky ako na vašich súdruhov, tak na celý príbeh, čo zaručuje skvelú znovuhrateľnosť.

E318

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Metro: Exodus D1 CZ:

video na YouTube

Recenzie Metro: Exodus D1 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pro mě osobně je Metro Exodus s přehledem tím nejlepším Metrem. Klaustrofobní a hororové prostory moskevského metra sice nahradily převážně otevřenější a dýchatelnější lokace ruské divočiny, ale i ty si stále zachovávají hutnou, melancholickou a mrazivou atmosféru. Potěší také mnohem lepší postavy a příběh, zajímavější a různorodější mise a funkčnější herní mechaniky. Vadit tak mohou převážně jenom bugy.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (PS4)
PGA Tour 2K21 (PS4)
59,99€
47,99€