GameExpres.sk
  Prihlásenie

Middle-earth: Shadow of Mordor

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Middle-earth: Shadow of Mordor
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Middle-earth: Shadow of Mordor:

Middle-earth: Shadow of Mordor prináša dynamické herné prostredie, kde hráč rozvíja svoj osobný plán pomsty a tým si postupne podmaňuje celý Mordor. Hra začína v noci Souronovho návratu do Mordoru, kedy jeho Čierni kapitáni brutálne popravia hraničiara od Čiernej brány. Hráč sa stane Talionom, hraničiarom, ktorý prišiel o svoju rodinu a všetko, čo mu bolo drahé. Hraničiarom, ktorý je oživený Duchom pomsty. V priebehu svojej cesty za pomstou potom odkrýva tajomstvo Ducha, ktorý ho ovláda a objavuje pôvod známych prsteňov.

Nový príbeh je zasadený medzi udalosti z Hobita a Pána Prsteňov. Middle-earth: Shadow of Mordor a systém Nemesis predstavujú herný svet novej generácie. Každý nepriateľ, ktorému hráč čelí, je unikát. Nepriatelia sa od seba odlišujú svojou osobnosťou, majú svoje silné i slabé stránky. Nepriatelia sa ďalej rozvíjajú s každým stretnutím s hráčom a tak sa z nich stávajú jeho úhlavným nepriateľom, ktorý v každom súboji volí inú stratégiu boja.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Middle-earth: Shadow of Mordor:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č. 3 - trailer

Recenzie Middle-earth: Shadow of Mordor:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Shadow of Mordor je rozhodně překvapením a to velmi příjemným. Nabízí kvalitní příběh, skvělou hratelnost a dlouhou herní dobu. Pokud navíc čekáte do prosince na dalšího Hobbita, Shadow of Mordor je skvělou příležitostí, jak si tohle čekání zpříjemnit.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Je to dobrá hra, ale ke klenotu, jaký hledali fanoušci Tolkiena, jí ještě pár věcí chybí. Jinak ale vývojářům z Monolithu tleskám a jsem zvědavý, s čím přijdou příště.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Shadow of Mordor je hodně zajímavý titul. Má mnoho silných stránek a jen tak se neokouká. Škoda jen slabého příběhu jenž hráče který přečetl někdy knihu moc nezaujme.
TOVAR SKLADOM
zobraziť