GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mini Motor Racing X

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Mini Motor Racing X
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Mini Motor Racing X:

Popadnite ovládač alebo si nasaďte VR headset a ponorte sa do vysokooktánového šialenstva v Mini Motor Racing X! Bojujte o poriadne vrece peňazí a právo sa chváliť v rámci pretekov vo viac ako päťdesiatich nádherných prostrediach. Užite si jazdu po tropických ostrovoch, preháňajte sa pomocou nitra v neónom ožiarených mestách, dobíjte svet a ukážte všetkým, že ste kráľ mikro autíčok!

KARIÉRA

Klasický režim kariéry v Mini Motor je späť a prináša stovky závodov, desiatky odomykateľných áut a vylepšenia a štyri diabolské turnaje - ale to nie je všetko. MMRX prichádza s palebnou silou v novom režime Type-X! Strieľajte rakety, nášľapné míny a dokonca hurikány na nič netušiaceho súpera, zatiaľ čo si budete brázdiť cestu k víťazstvu v tomto novom bojovom režime.

Mini Motor Racing X (PS4)

VO VIACERÝCH ĽUĎOCH 

Dávate prednosť rýchlopalnej akcií? Vyzvite kamarátov či náhodného hráča na online preteky, alebo si urobte rekord v Bumber Ball. Alebo si pozvite kamaráta a zahrajte si celý režim kariéry v lokálnej kooperácii pre dvoch hráčov. V MMRX záleží len na vás.

psvr

S PSVR I MIMO NEHO

Kompletná podpora hry pre VR aj mimo VR na PlayStation 4, hra viacerých hráčov je možná aj medzi nimi. Ponorte sa do PSVR ako nikdy predtým. MMRX získalo nový dizajn a vylepšenia pre PlayStation VR, aby vdýchlo život kompletnému hernému zážitku v nových rozmeroch a herných režimoch.

playstation vr

Hra podporuje, ale nevyžaduje PlayStation VR.

zdielaj na:

Video / Ukážka Mini Motor Racing X:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť