GameExpres.sk
  Prihlásenie

Monster Hunter: World

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Monster Hunter: World
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

Darček Steelbook bol rozobratý na objednávky vytvorené do 23.01.2018 9:00 hod.

POPIS Monster Hunter: World:

Monster Hunter predstavuje kriticky oceňovanú sériu akčných RPG, ktorej sa predalo viac ako 40 miliónov kusov po celom svete. Ďalší vstup do tejto série, Monster Hunter: World, k životu prinesie živý ekosystém, v ktorom sa hráči postavia do úlohy lovca vychovávajúceho divoké fantastické zvieratá. Vydajte sa na cestu a plňte úlohy na vlastnú päsť, či po boku svojich priateľov vďaka novému online módu až pre 3 hráčov naprieč všetkými svetovými regiónmi.

LOVEC A KORISŤ
V Monster Hunter: World sa hráči postavia neľútostným monštrám, zatiaľ čo ich lovecké schopnosti sa budú počas hrania stále vylepšovať. Korisť získaná z padlých nepriateľov bude využívaná pre vytváranie nového vybavenia. Lovci sa budú musieť mať neustále na pozore vďaka nevyspytateľnému prostredí a môžu sa tešiť na intenzívny a stále obtiažnejšie bitky!

Monster Hunter: World

NOVÝ ŽIVÝ SVET
Vitajte v novom svete: Hráči sa v roli lovca vydávajú na výskumnú expedíciu na novo objavený kontinent nazývaný „Nový Svet" a postupne odhaľujú jeho tajomstvo. Naučte sa využívať okolité prostredie pre svoj prospech. Napríklad poštvite monštrá proti sebe, aby ste nalákali svoj hlavní ciel tam, kde ho chcete mať. Celý svet je kompletne otvorený a veľmi rozľahlý, nečakajú vás žiadne nahrávacie obrazovky.

0418_precenenie

AJ S KAMARÁTMI
Keď pre vás bude niektorý súboj príliš náročný, spojte sa až s tromi hráči a postavte sa výzve spoločne. Porážajte monštrá a získavajte tak korisť, z ktorej vyrobíte zbrane a ďalšie vybavenie.

příšery

zdielaj na:

Video / Ukážka Monster Hunter: World:

video na YouTube

Recenzie Monster Hunter: World:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Zásah do černého. Fanoušci série budou vrnět blahem a nově příchozí po krátkém seznámení upadnou do videoherního transu. Jen příběh vystačí na padesát hodin. Pokud vás hra uchvátí, není problém strávit v ní sto a více hodin plných zábavného lovení rozličných monster.
TOVAR SKLADOM
zobraziťImmortals Fenyx Rising CZ (PS4)
Immortals Fenyx Rising CZ (PS4)
54,99€
32,99€