GameExpres.sk
  Prihlásenie

MotoGP 19 PROMO BAZÁR

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 MotoGP 19 PROMO BAZÁR
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS MotoGP 19 PROMO BAZÁR:

MotoGP19 oslavuje preteky motoriek vďaka úplne novým prvkom! Vyzvite svojich kamarátov, vytvárajte súťaže na profi úrovni a staňte sa riaditeľom pretekov v tom najkompletnejšom zážitku pre viac hráčov bez lagov všetkých čias!

RÝCHLOSŤ A REV MOTORA
Pripomeňte si tú najväčšiu súťažnú nevraživosť vďaka historickým výzvam, ktoré opäť vdychujú život dejinám tejto disciplíny tým, že reprodukujú tie najslávnejšie epizódy pretekárov, motoriek a tímov. Súťažte proti rýchlejšej, múdrejšej a presnejšej umelej inteligencii so strojovým učením, ktorá sa v závodnej hre objavuje vôbec po prvýkrát!

MotoGP 19

VŠETKY TRIEDY
Zahrajte sa na svojho obľúbeného oficiálneho pretekára na majstrovstvách 2019 a pretekajte na 19 rôznych tratiach! Objavte všetky triedy: Red Bull MotoGP Rookies Cup, Moto3, Moto2 a MotoGP a úplne novú triedu MotoE.

motorky

DETAILNÉ ÚPRAVY
Popustite uzdu svojej kreativite s novými nástrojmi, vďaka ktorým bude váš pretekár jedinečný! Vytvorte si vlastný štýl, vyberte si z tej najširšej ponuky značiek a doplnkov všetkých čias a užite si nové grafické editory! Kombinujte fonty a tvary a prispôsobte si nálepku na chrbte, prilbu a pretekárske číslo alebo si stiahnite výtvory ostatných hráčov!

moto gp

KARIÉRA PRETEKÁRA
Začnite ako zelenáč v režime kariéry a vyšplhajte sa na vrchol rebríčka svojej triedy. A až budete pripravení na ťažšiu výzvu, rozbehnite režim Pro Career a začnite ako profesionálny pretekár MotoGP! Vylepšujte výkon elektroniky svojej motorky počas špeciálnych testov a naplánujte si takú stratégiu, vďaka ktorej budete tí najlepší! Tretia sezóna MotoGPg eSport Championship je späť. Zdoláte stupienok víťazov?

motocyklové závody

zdielaj na:

Video / Ukážka MotoGP 19 PROMO BAZÁR:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNioh 2 (PS4) + DLC
Nioh 2 (PS4) + DLC
54,99€
37,99€