GameExpres.sk
  Prihlásenie

MXGP Pro

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 MXGP Pro
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS MXGP Pro:

Zažite motokros ako pravý profesionál. Budete môcť ovládať nastavenia svojej motorky ako skutočný mechanik a predviesť, čo viete o tlmičoch, brzdách a plyne, aby vaša jazda pôsobila naozaj jedinečným dojmom.

AI AJ LEPŠIA FYZIKA
Vďaka náročnej umelej inteligencii si budete pripadať ako na skutočnom preteku, keďže jej správanie je založené na oficiálnych súťažiach. Fyzikálny dizajn bol úplne prepracovaný, aby zabezpečil výkonnejšie pohyby motoriek aj jazdcov a vy ste si tak mohli užiť slobodnejší, náročnejší a realistickejší herný zážitok.

MXGP Pro

ČAKAJÚCE VÝZVY
Preverte a rozvíjajte svoje schopnosti tvárou v tvár 30 náročným výzvam. Dedikovaný herný režim vám umožní naučiť sa tie najlepšie techniky krok za krokom, takže si ich bez problémov osvojíte. Väčšia plocha na základni: Môžete voľne preskúmať veľké cvičisko a stráviť tam bezpočet hodín s rôznymi terénnymi podmienkami od tých najhladších ciest po tie najdrsnejšie. Toto miesto je splnený sen pre všetkých milovníkov krosu.

8059617108168

KOMPLETNÁ SEZÓNA
Čaká na vás kompletná sezóna 2017, trate a pretekári z MXGP a MX2, to všetko verne prevedené v pomere 1: 1 vďaka úplne novému fotogrammetrickému systému, ktorý bol použitý na prostredie, a vďaka 3D skenu tvárí pretekárov.

mxgp pro

zdielaj na:

Video / Ukážka MXGP Pro:

video na YouTube

Recenzie MXGP Pro:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Milestone u MXGP 3 trochu vylepšili fyziku a hodně grafiku, přičemž z toho potichu udělali „zbrusu novou“ hru MXGP Pro. My jim ale na špek neskočili, protože jakkoli je MXGP Pro jedním z těch nejpovedenějších dílů řady, se současnou závodní konkurencí se stále nemůže rovnat.
TOVAR SKLADOM
zobraziť