GameExpres.sk
  Prihlásenie

Need for Speed: Heat

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Need for Speed: Heat
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 16.05.2021 alebo do vypredania zásob.

POPIS Need for Speed: Heat:

Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City. Počas dňa sa v meste koná festival Speedhunter Showdown, kde si v legálnych pretekoch môžete zarobiť peniaze a upravovať svojich štvorkolesvých miláčikov. Každý večer však mesto rozprúdia ilegálne pouličné preteky, v ktorých budujete reputáciu, vďaka ktorej sa môžete dostať k lepším súčiastkam a ešte väčším pretekom. Ale zostaňte v strehu - policajti čakajú a nie všetci hrajú férovo.

TEHLA NA PLYN
Zaraďte sa na čiaru a rozbehnite závod o peniaze nočným mestom. Preteky vám budú zvyšovať reputáciu a váš vplyv. Jediná vec, na ktorú si v noci musíte dávať pozor policajti, ktorí vás rozhodne v noci šetriť nebudú, ale ako sa hovorí - risk je zisk.

Need for Speed: Heat

VYTUNENÁ MAŠINA
V novom Need for Speed budete mať k dispozícii väčšie možnosti prispôsobenia a tuningu vášho miláčika než kedykoľvek pred tým. Vyšperkujte si svoje auto, aby sa vám riadilo čo najlepšie a Nezabudnite na štýl! V online móde sa môžete ostatným hráčom predviesť alebo si s kamarátmi urobiť jasne rozpoznateľný gang, ktorý bude vládnuť Palm City.

NFS Heat

VO DNE I V NOCI
Počas dňa budete pri svojich závodoch musieť počítať aj s premávkou na cestách, ktorá vám čiastočne uľahčí i útek pred policajtmi. V noci sa však pravidlá menia a nielen vy nebudete musieť hľadieť na ostatné. Poručík Mercer v noci vedie skorumpovaný oddiel ktorý pôjde nielen po vás ale aj po vašom aute. V príbehu budete musieť tohto gaunera odhaliť verejnosti. Toto mesto je dosť veľké len pre jedného z vás!


zdielaj na:

Video / Ukážka Need for Speed: Heat:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (PS4)
PGA Tour 2K21 (PS4)
59,99€
47,99€