GameExpres.sk
  Prihlásenie

NHL 19 CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 NHL 19 CZ
Kategória:simulator sport hokej
Lokalizácia:české titulky
Bude skladom :26.06.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

POPIS NHL 19 CZ:

Zahrajte si v NHL 19 na vonkajších klziskách a v rámci nových i staronových režimov sa vydajte na cestu z miestneho zamrznutého rybníka až medzi profesionálov. Zmerajte svoje sily proti viac ako dvom stovkám najväčších hokejových legiend, ktoré kedy vkročili na ľad, na čele s Waynom Gretzkym. Zásluhou novej špičkovej hernej technológie si vychutnáte výbušné korčuľovanie s ešte väčšou akceleráciou, rýchlosťou a vylepšenými reakciami ovládania.

NÁVRAT KU KOREŇOM
S NHL 19 sa hokej vracia k svojim koreňom pod šíre nebo. Zahrajte si na vonkajších klziskách a v rámci nových i staronových režimov sa vydajte na cestu z miestneho zamrznutého rybníka až medzi profesionálov.

NHL 19 CZ

LEGENDY V AKCII
Zmerajte svoje sily proti viac ako dvom stovkám najväčších hokejových legiend vrátane Waynea Gretzkyho, o ktorých autentické stvárnenie sa stará najmodernejšia technológia Real Player Motion. Technológia RPM prináša výbušné korčuľovanie s rýchlou akceleráciou a vylepšenými reakciami ovládania. Vďaka novému kolíznemu fyzikálnemu systému sa môžete tiež tešiť na väčšie a drsnejšie hity.

0419_EA

LEPŠIE CENTRUM
Predstavujeme World of CHEL, inovované herné centrum nových a staronových režimov k prispôsobovaniu vlastnej postavy, zjednotených pod jeden systém odmien. Navrhnite si postavu a postupným hraním získajte ďalšie vybavenie a cez 900 nových možností vlastnej úpravy vzhľadu, vrátane oblečenia, ako sú mikiny s kapucňou, bundy, pletené zimné svetre a ďalšie. Vyjadrite svoj štýl pomocou jedinečného vzhľadu a prispôsobte si hru prostredníctvom nových hráčskych tried a unikátnych vlastností, vďaka ktorým získate absolútnu slobodu v tom, ako budete vyzerať a hrať.

zdielaj na:

Video / Ukážka NHL 19 CZ:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Batman: Arkham Knight (PS4)
Batman: Arkham Knight (PS4)
42,99€
17,99€  
Battlefield V (PS4)
Battlefield V (PS4)
56,99€
28,99€   
Call of Duty: Ghosts (PS4)
Call of Duty: Ghosts (PS4)
29,99€
17,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziť