GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Nioh 2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Nioh 2
Kategória:akcia
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

AKCIA :

POPIS Nioh 2:

Ovládnite v náročnom pokračovaní akčného RPG Nioh 2 smrtiace majstrovské umenie samurajov ako napoly človek a napoly nadprirodzený bojovník Yokai. Preskúmajte Japonsko v drsnom období Sengoku aj smrtiacu Temnú ríšu, ktoré zaplavili groteskní, avšak nemilosrdní démoni.

PARANORMÁLNE SILY
Taste svoje smrtiace zbrane a porazte všetkých nepriateľov, ktorí sa vám postavia do cesty, s pomocou prepracovaného bojového systému a schopnosti transformácie do formy Yokai s devastujúcimi paranormálnymi silami.


Nioh 2 - Special Edition

ZDOKONALENÉ SKÚSENOSTI

Pripravte sa na boj svojho života s prepracovanými hernými mechanizmami, ktoré stavajú na obľúbených prvkoch z hry Nioh a vyžadujú vašu plnú koncentráciu aj všetky vaše schopnosti. Vydajte sa tradičnou cestou samuraja s mečmi a sekerami, alebo naplňte svoj Amrita ukazovateľ, ovládnite mocné schopnosti formy Yokai a zničte monštruóznych nepriateľov radom zničujúcich útokov.

PS4_EXCLUSIVE


FORMA YOKAI

Naplnenie ukazovateľa Amrita vám nielen umožní prístup k mocnej podobe Yokai, ale aj zvýšenie štatistík rôznych zbraní a pridanie extra možností. Povolajte si prízraky zanechané ostatnými hráčmi Nioh 2, aby vám pomohli v boji. Ich duchovia vám budú pomáhať do konca aktuálnej úrovne ... alebo do okamihu svojej porážky.


soulslike

zdielaj na:

Video / Ukážka Nioh 2:

video na YouTube

Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziť