GameExpres.sk
  Prihlásenie

Nioh 2 - Special Edition + DLC

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Nioh 2 - Special Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

POPIS Nioh 2 - Special Edition:

SPECIAL EDITION OBSAHUJE
- hru Nioh 2
- exkluzívny steelbook
- miniartbook "The Art of Nioh 2"
- Nioh 2 Season PassOvládnite v tomto náročnom pokračovaní akčného RPG smrtiace majstrovské umenie samurajov ako napoly človek a napoly nadprirodzený bojovník Yokai. Preskúmajte Japonsko v drsnom období Sengoku aj smrtiacu Temnú ríšu, ktoré zaplavili groteskní, avšak nemilosrdní démoni.

PARANORMÁLNE SILY
Taste svoje smrtiace zbrane a porazte všetkých nepriateľov, ktorí sa vám postavia do cesty, s pomocou prepracovaného bojového systému a schopnosti transformácie do formy Yokai s devastujúcimi paranormálnymi silami.


Nioh 2 - Special Edition

ZDOKONALENÉ SKÚSENOSTI

Pripravte sa na boj svojho života s prepracovanými hernými mechanizmami, ktoré stavajú na obľúbených prvkoch z hry Nioh a vyžadujú vašu plnú koncentráciu aj všetky vaše schopnosti. Vydajte sa tradičnou cestou samuraja s mečmi a sekerami, alebo naplňte svoj Amrita ukazovateľ, ovládnite mocné schopnosti formy Yokai a zničte monštruóznych nepriateľov radom zničujúcich útokov.

PS4_EXCLUSIVE


FORMA YOKAI

Naplnenie ukazovateľa Amrita vám nielen umožní prístup k mocnej podobe Yokai, ale aj zvýšenie štatistík rôznych zbraní a pridanie extra možností. Povolajte si prízraky zanechané ostatnými hráčmi Nioh 2, aby vám pomohli v boji. Ich duchovia vám budú pomáhať do konca aktuálnej úrovne ... alebo do okamihu svojej porážky.


soulslike

zdielaj na:

Video / Ukážka Nioh 2 - Special Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
DIRT 5 (PS4) + plagát + DLC
52,99€
39,99€