GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Overpass + DLC

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Overpass
Kategória:simulator zavody
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

AKCIA :

POPIS Overpass:

Prejdite sa v buginy od známych značiek ako Yamaha, Arctic Cat alebo Suzuki extrémnym prostredím. Počas hry budete musieť prekonať všemožné prekážky, od neskrotnej prírody po poškodeniu vášho vozidla.

RÝCHLOSŤ NIE JE VŠETKO
V tejto hre nevyhrá ten čo pôjde najrýchlejšie, s vašou buginou budete musieť prijať trochu technickejší prístup pri prekonávaní rozmanitých tratí. Realistická fyzika terénu a unikátne vlastnosti viac ako 20 vozidiel vám dodajú na reálnom pocitu z jazdy.

Overpass (PS4)

KADE TADE
Na každej mape budete musieť starostlivo vyberať, ako sa do cieľa dostanete pretože priamou čiarou to nemusí vždy byť najrýchlejšie a trasu si tvoríte sami. Na jednej z viac než 40 náročných máp si otestujete vaše schopnosti a to cez 6 rôznych prostredí alebo počasí, ktoré oživia známe mapy.

buginky

NIE LEN PRETEKANIE
V hre nájdete okrem online multiplayeru aj multiplayer lokálny a mód kariéry, v ktorom sa budete starať o vaše buginy, lákať sponzorov a organizovať svoj kalendár aby ste na konci sezóny vyšli ako víťazi.

buginyzdielaj na:

Video / Ukážka Overpass:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Sims 4 (PS4)
The Sims 4 (PS4)
35,99€
18,99€