GameExpres.sk
  Prihlásenie

Persona 5 Royal

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Persona 5 Royal
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Persona 5 Royal:

Nechajte sa pohltiť novým RPG zážitkom sa hrou Persona 5 Royal, ktorá Vás zavedie do jedinečného univerza oceňovanej hernej série Persona. Nasaďte si masku Jokera a pripojte sa ku klanu Phantom Thieves of Hearts. Vymaňte sa z reťazí modernej spoločnosti a preniknite do mysle skazených a donúťte ich tak zmeniť ich ďalšie smerovanie.

Nasaď masku. Odhaľ pravdu.

NOVÉ LOKÁCIE
Staronová Persona 5 prináša nové postavy, dôverných priateľov, hlbší príbeh, nové lokácie k objavovaniu a úplne nový mechanický hák umožňujúci nepozorovaný vstup do neprístupných miest. Hra Persona 5 Royal prináša unikátny grafický štýl a úplne nový soundtrack od slávneho hudobného skladateľa Shoji Meguro.

Persona 5 Royal

NIEČO I PRE VETERÁNOV
Preskúmavajte ulice Tokia, odomykajte nové Persony, prispôsobujte si svoj vlastný brloh Thieves Den, objavte nové príbehové linky, filmečky, alternatívne zakončenia hry a viac! Dokonca aj pre tých najostrieľanejších Phantom Thieves predstavuje Persona 5 skvelú príležitosť vzoprieť sa konvenciám, odhaliť svoju vnútornú silu a odhodlane bojovať za spravodlivosť.

persona 5

zdielaj na:

Video / Ukážka Persona 5 Royal:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť