GameExpres.sk
  Prihlásenie

Planet Coaster - Console Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Planet Coaster - Console Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Planet Coaster - Console Edition:

Prekvapte a potešte davy návštevníkov vášho zábavného parku snov a spravujte skutočne živý a neuveriteľne detailný svet. Bez ohľadu na úroveň vašich schopností môžete v Planet Coaster: Console Edition ľahko priviesť k životu i svoje najdivokejšie nápady. S pomocou plánov umiestnite do svojho parku mrknutím oka ktorýkoľvek z viac ako 700 predpripravených objektov, vrátane horských dráh, všemožných zariadení a rozličných dekoratívnych predmetov, štýlom "kúsok po kúsku" vybudujte park od základov alebo ľubovoľne upravujte samotný terén s využitím nástrojov pre jeho modeláciu. Riadenie parku je rovnako jednoduché, pretože návštevníci okamžite reagujú na zmeny cien, umiestňovanie dekoratívnych predmetov aj inštaláciu vzrušujúcich nových atrakcií. Postarajte sa im o zábavu a návštevnosť parku aj vaše zisky vystrelia priamo do nebies.

HRY BEZ HRANIC

Hľadáte inšpiráciu? Navštívte dielňu Frontier Workshop a využite najlepšie diela z celého sveta na rozšírenie svojho impéria. Sťahujte horské dráhy, dekoratívne predmety, zariadenie i celé parky, alebo odovzdajte svoje výtvory a získavajte vlastných priaznivcov. V ponuke nájdete všetko od úžasných ohňostrojov po ohromné výletné lode - tvorivá sloboda v Planet Coaster totiž nepozná hraníce!

Planet Coaster - Console Edition
VÁŠ PARK, VAŠA VOĽBA  
Ponorte sa do prepracovaného kariérneho režimu, riešte nachystané spletité scenáre alebo budujte zábavný park svojich snov na ničím neobmedzenom pieskovisku. S pomocou stoviek predpripravených plánov môžete bez ohľadu na svoje zručnosti začať okamžite vytvárať atraktívne parky. Naskočte a robte, čokoľvek chcete a kedykoľvek chcete.

roller coaster tycoon
KREATIVITA
Modelujte krajinu, upravujte dekorácie a nechajte slobodne prejaviť svoju tvorivosť pri stavaní štýlom "kúsok po kúsku". Jednoducho a ľahko budujte svoj dokonalý zábavný park. Navštívte dielňu Frontier Workshop a vyberajte z nekonečného množstva výtvorov alebo sa so svetom podeľte o svoje vlastné diela.

zábavní park

zdielaj na:

Video / Ukážka Planet Coaster - Console Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť