GameExpres.sk
  Prihlásenie

RAID: World War II

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 RAID: World War II
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,50€

POPIS RAID: World War II:

RAID: World War II je akčná kooperatívna strieľačka pre štyroch hráčov zasadená do obdobia, kedy nacistický vojnový stroj stále ešte vyhrával a nádeje mnoho nezostávalo. Počas celosvetovej vojny proti zlu sú počas nájazdu na vezenie Gestapa objavení štyria vojnoví väzni. Oslobodila ich akási „paní White“, tajná britská agentka, ktorá potrebuje niekoho, aby zlikvidoval Hitlera a jeho Tretiu ríšu raz a navždy.

TRIEDY
Hráči si môžu vybrať zo štyroch rôznych tried: prieskumník, útočník, vzbúrenec a špecialista na demolície. Každá trieda má svoj vlastní rozvinutý strom schopností, ktoré umožňujú vysoko rozmanité herné štýly. Každá trieda má svoj vlastní vojnový pokrik – silnú schopnosť, ktorá dokáže posíliť vás či celý tím. Pokiaľ hráč aktivuje napríklad vojnový pokrik BERSERK, hráči po obmedzenú dobu nebudú spotrebovávať žiadnu muníciu, takže budú môcť strieľať podľa ľúbosti.

RAID: World War II sa odohráva na lokalitách po celej vojnou sužovanej Europe. Nech už pôjde o silný Flaktrum dominujúci srdcu Berlína, alebo o idylický most cez Labe, hráči si budú môcť užiť masaker v každom kútu Hitlerovej ríše.

2 světová válka

zdielaj na:

Video / Ukážka RAID: World War II:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťAssassins Creed: Valhalla (PS4)
Assassins Creed: Valhalla (PS4)
59,99€
34,99€