GameExpres.sk
  Prihlásenie

Railway Empire: Day 1 Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Railway Empire: Day 1 Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Railway Empire: Day 1 Edition:

DAY 1 EDITION OBSAHUJE
- hru Railway Empire
- digitálný soundtrack
- plagát
- vytlačený manuál

Spojené štáty sú v roku 1830 označované za Nový svet. Priemysel prekvitá a rozbiehajú sa preteky o to, kto vybuduje tú najväčšiu a najlepšiu železničnú ríšu v celej Severnej Amerike. Vybudujte sofistikovanú železničnú sieť a celé svoje impérium spravujte do posledného detailu v tomto novom Tycoone.

SOFISTIKOVANE A ROZSIAHLO
V hre Railway Empire budete vytvárať sofistikovanú a rozsiahlu železničnú sieť, kupovať cez 40 rôznych vlakov vymodelovaných s neskutočným dôrazom na detail a kupovať či stavať stanice, údržbárske budovy, továrne a turistické atrakcie, aby vaša prepravná sieť mala vždy náskok pred konkurenciou.

Railway Empire: Day 1 Edition

SPRÁVNY MANAŽMENT
Budete tiež musieť najímať a riadiť pracovnú silu, aby ste zákazníkom zaistili spoľahlivé služby, a zároveň rozvíjať vyše 300 technológií od mechanických vylepšení cez nové druhy samotných vlakov až po pracovnú infraštruktúru a pokročilé zariadenia - to všetko v priebehu piatich rôznych období technických inovácií.

vláčiky

ZÁKERNÁ KONKURENCIA
Samotné budovanie a výskum vás ale na vrchol nevynesie - konkurencia nikdy nespí, a ak s ňou budete chcieť udržať krok, budete sa možno musieť uchýliť k zákerným praktikám, ktoré spočívajú v napádaní a sabotovaní vašich súperov prostredníctvom nájazdov a priemyselnej špionáže.

tycoon

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Playstation 4

Video / Ukážka Railway Empire: Day 1 Edition:

video na YouTube

Recenzie Railway Empire: Day 1 Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Railway Empire si užijete zejména pokud jste milovníkem vláčků a vším s nimi společného, ani obyčejný hráč Tycoonů však nepřijde zkrátka. Jednoduchá ale chytlavá hratelnost spolu s realistickými prvky vytváří úrodnou půdu pro desítky hodin zábavy plné dýmu z lokomotiv a prachu z železničních pražců.
TOVAR SKLADOM
zobraziťAssassins Creed: Valhalla (PS4)
Assassins Creed: Valhalla (PS4)
59,99€
34,99€