GameExpres.sk
  Prihlásenie

Rainbow Six: Extraction - predobjednávka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Rainbow Six: Extraction
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
31.01.2022
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

POPIS Rainbow Six: Extraction:

Rainbow Six Quarantine je vyvíjaný úplne novým tímom Ubisoft Montreal, ktorý sa inšpiroval mnohoročnou tradíciou a odkazom kooperatívnych taktických strieľačiek a širokou škálou operátorov z Rainbow Six Siege, ale nechceli sa uspokojiť len s novou iteráciou hry, ale chcú urobiť celkom nový zážitok. Po udalostiach minulého eventu Outbreak v Siege sa zrodila vízia na radikálne redesignovanú novú víziu pre sériu. Tentoraz sa tímy Operátorov stretnú s mimozemskou hrozbou!

NOVÝ NEPRIATEĽ 
Operátori sa stretnú s úplne novým druhom nepriateľa - zmutovaným mimozemským parazitom. Ten napáda ľudské jedince a ich okolie, kde protivníci neboli nikdy viac smrteľní ako teraz. Quarantine prinesie zbrusu nové chaotické misie, nepredvídateľné a riskantné na každom kroku.


Rainbow Six: Extraction - Limited Edition
TÍM ELITNÝCH RAINBOW SIX OPERÁTOROV
Na výber máte celkom 18 operátorov, z ktorých utvoríte kooperatívny tím z až troch alebo môžete hrať tiež sami. Každý operátor ponúkne špecifickú sadu zbraní a zručností, ktoré sa postupne môžu vylepšovať v zbrusu novom skúsenostnom systéme.

rainbow6
RISK V KONTAMINOVANEJ ZÓNE
Preskúmajte všetkých 12 unikátne designovaných máp obsahujúce procedurálne generované výzvy, ktoré otestujú váš tím zakaždým. Kooperácia, taktika a vedomosti sú najlepšie zbrane k prežitiu. Neúspech sa neodpúšťa a vaši operátori tak bude MIA (Missing in Action).

zdielaj na:

Video / Ukážka Rainbow Six: Extraction:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť