GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ratchet & Clank

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Ratchet & Clank
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Ratchet & Clank:

Príbeh vás zavedie na úplný začiatok a z jedného jednoduchého dôvodu. Insomniac Games pripravujú nový diel zo slávnej série o Ratchet and Clank, ktorý je v skutočnosti prvým dielom, len sa jedná o reimagináciu s pridaním štandardu dnešnej doby. Nejedná sa o remake, ale vývojári vzali prvky z jednotky, novších hier zo série a celé to pospájali. Vznikol tak tento diel. Nová hra tak prichádza s osvedčeným jadrom, moderným ovládaním, novými miestami a planétami na preskúmanie, hernými prvkami, kompletne prepracovanou hrateľnosťou kamaráta Clanka a k tomu všetkému si pripočítajte nové súboje s bossmi.

Hlavné rysy :

  • Reimaginácia prvej časti
  • Množstvo noviniek
  • Prepracované ovládanie

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Ratchet & Clank:

video na YouTube

Recenzie Ratchet & Clank:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Ratchet & Clank na PS4 je vyvrcholením čtrnáctileté historie série. Hru si musí každý zamilovat. Nejde o pouhý remake nebo remaster, tohle je kompletně přepracovaný originál se spoustou novinek, včetně hratelnosti, rozmanitých a krásných světů, okouzlujícího příběhu a upgradu zbraní. Potěší fanoušky i nováčky série.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Ratchet & Clank se jako švec drží svého kopyta. Ostatně proč to měnit když jim to pořád šlape. Vytknout jim lze snad jen kratší herní dobu, protože když začne tempo nabírat na obrátkách, vzápětí jej zabrzdí závěrečné titulky. Já chci víc!
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Kdybych mohl, dám hře sedm a půl z deseti, ale to je tak všechno. Vztekejte se, trucujte, nadávejte. Nic to však nezmění na tom, že All 4 One je jednoduše zklamáním (čistě v rámci série).
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť