GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 3

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Resident Evil 3
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 55,99€

POPIS Resident Evil 3:

Populárna séria Resident Evil sa dočká ďalšieho prerozprávania. Tentoraz sa na rad dostáva tretí diel, v ktorom je hlavnou hrdinkou Jill Valentine, jedna z najikonickejších videoherných postáv, ako uteká z Raccoon City, prenasledovaná tajomnou biologickou zbraňou Nemesis. Hráči sa tiež môžu zúčastniť nikdy nevyrozprávaných experimentov spoločnosti Umbrella na okraji Raccoon City v online asymetrickej multiplayerovej hre, Resident Evil Resistance, obsiahnutej v balení Resident Evil 3.

ZAMORENIE MESTA
V hre Resident Evil 3 uteká členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z najviac ikonických postáv série Jill Valentine z mesta, ktoré je nemilosrdne pohlcované nemŕtvymi a inými desivými stvoreniami. Hra Resident Evil 3, ktorá bola vytvorená využitím RE Enginmu spoločnosti Capcom, prináša modernizovanou hrateľnosť vo vysokom rozlíšení a kombinuje akciu a klasický survival horror.

Resident Evil 3
S.T.A.R.S.
V hre Resident Evil 3 sa ocitáte v úlohe Jill, ktorá sa snaží o útek zo zamoreného mesta Raccoon City. Dej hry sa odohráva tesne pred a tesne po udalostiach z Resident Evil 2, ktoré vrhajú nové svetlo na kritickú situáciu v meste Raccoon City. Každá nádej na útek je zmarená ďalšou hviezdou série Resident Evil: impozantnou organickou zbraňou Nemesis. Toto brutálne a zároveň veľmi inteligentné monštrum využíva bohatý arzenál zbraní ničivé sily na účely nemilosrdnej eliminácie všetkých preživších členov jednotky S.T.A.R.S. v meste - a Jill predstavuje jeho posledný cieľ ...

resi 3

20 ROKOV OD VYDANIA
Resident Evil 3 predstavuje vysoko žiadané prepracovanie obľúbené klasiky z roku 1999. Kamera s pohľadom cez rameno a rekonštruovaná ovládacia schéma prinesú vylepšenia hrateľnosti a zážitku z hry, ktorý bude ešte oveľa desivejší než kedykoľvek predtým.

residentevil3

BIOLOGICKÉ OHROZENIE
Zažite kedysi životom pulzujúce mesto z inej perspektívy a staňte sa svedkami desivého prepuknutia nákazy spôsobenej vírusom T-Virus - biologickej zbrane vyvinutej spoločnosťou Umbrella Corporation. Postavte sa hrozným protivníkom v nepretržitom boji o prežitie. Napínavé preskúmavanie prostredia, pri ktorom tuhne krv v žilách je doplnené o toľko obľúbené a zábavné puzzle.

jill valentine
NERVY DRÁSAJÚCE NAPÄTIE
RE Engine vytvára fotorealistické apokalyptické prostredí, kde ohyzdné zombies a najrôznejšie hrozivé stvorenia čakajú za každým - a veľmi tmavým - rohom. Patentovaný RE Engine poháňa bohaté portfólio vysoko cenených hier, ako je Resident Evil 2, Devil May Cry 5 a Resident Evil 7 Biohazard.zdielaj na:

Video / Ukážka Resident Evil 3:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť