GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 7: Biohazard

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Resident Evil 7: Biohazard
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS Resident Evil 7: Biohazard:

Hra podporuje PlayStation VR. VR nie je, ale vyžadovane.

Siedmy Resident Evil sa vracia ku svojim hororovým koreňom a hodlá do žánru vniesť čerstvý závan strašidelného teroru. Hra sa bude odohrávať po udalostiach šiestej časti, na vidieckej americkej farme, kde budete skúmať tajomstvá a hrôzy rozľahlého panstva.

STRAŠIDELNÝ DOM
Hra sa odohráva na zlovestne tichej plantáži v mestečku Dulvey v Luisiane. Tu sa zoznámite s rodinou Bakerovcov, vrátane zdanlivo nezvestného Jacka a Marguerite. Nikto o nich už dlhú dobu nič nepočul a tak začínajú vznikať rôzne fámy a dohady o tom, čo sa v ich rodinnom sídle stalo.

REALISTICKÝ ZÁŽITOK
Resident Evil 7 prichádza po prvýkrát v sérii s pohľadom z prvej osoby. Tradičná hrateľnosť kombinujúca prieskum, hádanky, akciu a desivú atmosféru však zostáva presne taká, ako pred dvadsiatimi rokmi. Tentokrát ale až v nepríjemne realistickom a osobnom prevedení, ktoré vám naženie husiu kožu a na miestach, o ktorých ste nemali ani tušenie.

NÁVRAT KU KOREŇOM
Okrem hutnej atmosféry a hádaniek sa vracia tiež klasický inventár s obmedzeným počtom slotov. Musíte si teda dobre rozmyslieť, čo budete nosiť. Hlavne nezabudnite na zelené bylinky! Pri prieskume temných chodieb a skrytých zákutí sa budú viac než hodiť.

ZÁHADNÁ ŽENA
Na plantáži sa nepravidelne vyskytuje vydesená mladá žena, zrejme s menom Mia. Kto to je? Prečo ju Marguerite Bakerová uniesla?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Resident Evil 7: Biohazard:

video na YouTube

Recenzie Resident Evil 7: Biohazard:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Návrat ke kořenům jak se patří. Fanoušci série budou vrnět blahem a celá hra pro ně bude jeden velký herní orgazmus. Všichni ostatní pak dostanou skvělý survival horor s perfektní atmosférou, chytlavou hratelností a především vymazlenou podporou PS VR.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť