GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil: Revelations

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Resident Evil: Revelations
Kategória:akčná adventúra
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 25,50
Aktuálna cena : 16,99€

POPIS Resident Evil: Revelations:

Vráťte sa spoločne s veteránmi série Resident Evil – Jill Valentine a Chrisem Redfieldom do príbehu vypĺňajúceho udalosti medzi štvrtým a piatym dielom v starostlivo zremastrovanej verzie hry Resident Evil Revelations pre súčasnú generáciu konzol. Tešiť sa môžete na poctivý survival horor v aktualizovanom grafickom kabáte.

LEPŠIA TECHNICKÁ STRÁNKA
Remasterovaná verzia Resident Evil Revelations prinesie zážitok v rozlíšení 1920x1080, vylepšené smímkovanie, hlbšie detaily prostredia a prepracovaný pohyb príšer. Naviac toto vydanie obsahuje všetok doteraz digitálne vydaný obsah, ktorý je v hre prístupný vo forme odomykateľných odmien.

Resident Evil: Revelations

VLASTNÝ HERNÝ ŠTÝL
Postavte sa hordám nepriateľov spoločne so svojim priateľom vďaka online Raid módu, ktorý zahrňuje mód "The Ghost Ship: Chaos". Naviac sú v hre prístupné celkom 4 schémy ovládania založených na rozdielnych typoch ovládania naprieč celou sériou. Vďaka tomu si hráči sami určujú svoj herní štýl a môžu sa tak tešiť na flexibilnejší zážitok.

0418_precenenie

PRAVDA O T-ABYSS
Hra Resident Evil Revelations zavedie hráča späť k udalostiam, ktoré sa odohrali medzi dielmi Resident Evil 4 a Resident Evil 5, a odhalí pravdu o T-Abyss víruse. V Resident Evil Revelations sa znova stretnete s legendárnymi postavami série Resident Evil, ktorými sú Jill a Chris, a tiež s Parkerem Lucianim a Jessicou Sherawat. Akcia začína na palube zdanlivo opustenej lodi s menom Queen Zenobia, kde sa skrývajú tie najdesivejšie hrôzy, aké si len dokážete predstaviť. Následne hráči zamieria aj na pevninu a do zdevastovaného mestečka Terragrigia. Závod o holý život začína a Vy máte k dispozícii len veľmi obmezené vybavenie a zásoby.

bts2013_ps3_2

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Playstation 4

Video / Ukážka Resident Evil: Revelations:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Knack 2 (PS4)
Knack 2 (PS4)
29,99€
19,99€   
Matterfall (PS4)
Matterfall (PS4)
18,99€  
TOVAR SKLADOM
zobraziťWWE 2K19 (PS4)
WWE 2K19 (PS4)
29,99€
19,99€