GameExpres.sk
  Prihlásenie

Rock Band 4 + gitara

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Rock Band 4 + gitara
Kategória:party
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Rock Band 4 + gitara:

Rock Band sa vracia, aby z vás urobil tú najväčšiu rockovú hviezdu všetkých čias. Pozbierajte kamarátov, zoberte gitary a ide sa na pódium. Štvrtý diel je verný klasickej hrateľnosti a prináša množstvo noviniek, napríklad v podobe vlastných gitarových sól.

ZALOŽTE KAPELU
Rock Band 4 má podstatne vylepšenú príbehovú kampaň, kde si môžu až štyria hráči vytvoriť svoje rockové alter ego a založiť kapelu. Potom už je len na vás, aby ste si vybudovali slávnu rockovú kariéru.

LEGENDÁRNA GITARA
V novej bezdrôtovej gitare určite rozpoznáte klasiku. Legendárny Fender Stratocaster pomohol formovať rockovú muziku tak, ako ju dnes poznáme. Prepracovaný senzor náklonu s presnou aktiváciou Overdrive módu a automatické synchronizovanie z tejto gitary robia tú najlepšiu Rock Band gitaru, aká kedy vznikla.

DAJTE DO HRANIA KÚSOK SEBA
Počas každého vystúpenia máte možnosť vložiť do svojej obľúbenej pesničky vlastné nápady a unikátny zvuk vďaka módom Freestyle Guitar Solo a Freestyle Vocals. Publikum na tieto zmeny bude okamžite reagovať a hneď uvidíte, či máte úspech.

BÚCHAJTE DO TOHO
Nový set bicích je navrhnutý tak, aby vydržal divoký zápal vášho hrania. Štyri drum pady by mali vydržať surovú silu aj tých najnáruživejších bubeníkov. Tiež pohltia všetok zvuk a tak môžete hrať celú noc bez toho, ani čo by ste prebudili susedov.

PARÁDNY SOUNDTRACK
V hre nájdete vyše 60 nových skladieb od tých najznámejších kapiel, aj nádejných nováčikov. Z Music Storu si môžete stiahnuť vyše 1500 ďalších pesničiek, alebo si jednoducho naimportovať svoje zakúpené songy zo starších Rock Bandov.

POSTAVTE SA ZA MIKROFÓN
Rock Band 4 mikrofón sa môže pochváliť širokým dynamickým rozsahom a vysokým potlačením šumu. Mikrofón plne využíva funkciu Freestyle Vocal a zachytáva tak bez skreslenia tú najhlasnejšiu, aj najjemnejšiu vokálnu intonáciu. Ideálne pre rozpumpovanie davu, alebo pripojenie back vokalistu.

Obsah balenia:
- Hra Rock Band 4
- Gitara Fender Stratocaster

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Rock Band 4 + gitara:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťAssassins Creed: Valhalla (PS4)
Assassins Creed: Valhalla (PS4)
59,99€
34,99€