GameExpres.sk
  Prihlásenie

Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

Špeciálne balenie obsahujúce 4. vydanie hry doplnené o datadisk, ktorý je príbehovo i obsahovo rovnako šialený, ako pôvodná hra. Datadisk sa oproti pôvodnej hre presunul z mestských striech a uličiek priamo do pekelnej ríše, ktorá pohltila týchto kladných i záporných hrdinov a vašou úlohou bude vytrhnúť Satanovi dušu vodcu Saints.

Saints Row IV: Re-Elected
Hra Saints Row IV: Re-Elected ponúkne zahajovací vstup do psychotického otvoreného sveta akčnej série Saints Row pre next-gen konzoly. Príbeh hry nadväzuje priamo na tretí diel a točí sa opäť okolo starých známych Saints. Štatút týchto fialových gangsterov bude na najvyššej možnej úrovni - budú vodcom slobodného sveta, šéf Saints bol totiž zvolený prezidentom USA a všetko je tak ešte šialenejšie, než tomu bolo v trojke. Ako twist máte sľúbenú katastrofickú inváziu mimozemšťanov, ktorí Saints teleportovali do bizarnej simulácie Steelportu. Tam sú superhrdinské schopnosti na dennom poriadku a vašim cieľom bude sa z tejto simulácie dostať.

Gat Out of Hell
Po vesmírnom šialenstve v Saints Row IV sa nás množstvo fanúšikov pýtalo, s čím prídeme nabudúce. Odpoveď? Streľte diabla do ksichtu! Pripojte sa k Johnnymu Gatovi a Kinzie Kensingtonovej v pekelnej misii za záchranu šéfovej duše. Čakajú na vás historické ikony, starí známi, ešte starší nepriatelia, hovoriaca zbraň, muzikálové číslo a množstvo vylomenín. Saints Row: Gat out of Hell je samostatne hrateľné pokračovanie série.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

video na YouTube

Recenzie Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Na světě jsou lidé blázniví a lidé normální. Pokud patříte do druhé skupiny a zajímá vás, jak svět vidí ti první, Saints Row IV je pro vás. Pokud se řadíte k bláznům, možná si po zahrání budete připadat normální.
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (PS4)
Just Dance 2021 (PS4)
49,99€
32,99€